Facebook Google+ Twitter

World of Warcraft: Cataclysm tuż tuż

Do premiery najnowszego dodatku do mmorpg World of Warcraft pozostał tydzień. To najwyższa pora by przyjrzeć się bliżej temu co Blizzard, wydawca gry, tym razem przygotował dla swoich fanów.

Materiały prasowe / Fot. Blizzard EntertainmentLiczba 12 milionów mówi sama za siebie. Tyle właśnie jest zarejestrowanych użytkowników gry World of Warcraft na świecie. Nie dziwi więc fakt, że premiera najnowszego dodatku do tego mmorpg budzi tak wielkie zainteresowanie wśród graczy. Wykreowany przez firmę Blizzard fantastyczny świat przyciągnął już ogromne rzesze fanów. Cataclysm ma tę liczbę jeszcze powiększyć. Jednak czy tak będzie rzeczywiście, trudno powiedzieć. Wprowadzane wraz z najnowszym dodatkiem znaczące zmiany wywołują zarówno słowa uznania jaki i głosy niezadowolenia wśród graczy. Trudno w zapowiedzi ferować wyroki co do wpływu jaki wywrze Cataclysm na pozycję World of Warcraft na rynku gier. O te postaram się w kolejnym artykule, już po premierze. Na chwilę obecną przyjrzeć możemy się ogłoszonym przez Blizzard zmianom, które czekają grę za sprawą najnowszego dodatku.

Już sama nazwa Cataclysm zdradza losy, które spotkają ukochany przez graczy świat Azeroth. Nawiedzą go mianowicie liczne klęski żywiołowe, od ogromnych fal tsunami, przez erupcje wulkanów po trzęsienia ziemi o dewastacyjnej sile. Taka kumulacja destruktywnych sił natury spowoduje całkowitą metamorfozę krajobrazu. Wypiętrzą się nowe masywy górskie, zaś obszary nadmorskie zostaną w całości pochłonięte przez wodę. Jałowe dotąd pustkowia zamienią się w tętniące życiem sawanny, a żyzne poletka uprawne zostaną wydarte ludziom przez pustynne piaski. Wbrew pozorom te przemiany nie odbędą się za sprawą siły natury, a potężnego Deathwinga. Ta nadnaturalna istota opętana żądzą bezgranicznej władzy dąży do unicestwienia wszelkiego życia w Azeroth. Celem graczy będzie przeciwstawienie się Deathwingowi i jego niemniej potężnym poplecznikom, czy to w szeregach Przymierza czy Hordy. Tak pokrótce przedstawia się linia fabularna Cataclysmu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Taak, ja już czekam. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.