Facebook Google+ Twitter

"World of Warcraft" znów w natarciu

Firma Blizzard przyszykowała prezent dla wszystkich fanów najpopularniejszej gry MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game). Już za rok do sklepów trafi dodatek „World of Warcraft: Cataclysm”.

Na ile zmieni się świat World of Warcraft dowiemy się prawdopodobnie na wiosnę. / Fot. Katarzyna FijałkowskaPoprzednie dodatki do gry - "The Burning Crusade" i "Wrath of the Lich King" przyciągnęły przed ekrany komputerów miliony nowych fanów "World of Warcraft". Specjaliści Blizzard zadbali o to, by i tym razem nie zabrakło nowości, a gracze nie mogli się nudzić. "Cataclysm" to nowe rasy, nowe krainy, nowe umiejętności oraz tytułowy kataklizm, sprowadzony na świat Azeroth.

Deathwing, przerażający smok przebywający do tej pory pod ziemią, postanowił opuścić swoją dotychczasową kryjówkę by pokonać żyjące na świecie rasy i oczywiście przejąć kontrolę nad światem. Jego wyjście na powierzchnię przyniesie ze sobą wiele zmian, które objawią się przede wszystkim w wyglądzie już istniejących krain. Zmieni się m.in. klimat, rzeźba terenu, fauna i flora. Poważne zmiany czekają Darkshore czy Auberdine. Przeobrażeniom ulegnie nawet miasto Orgrimmar. Pojawi się również siedem zupełnie nowych krain.

Wśród nowych ras do wyboru Worgen (wilkołak) - należący do Przymierza ze strefą startową w Gilneas oraz Goblin, sprzymierzony z Hordą, który pierwsze kroki swoimi zielonymi stopami postawi w Lost Isles. Pojawić mają się również niedostępne do tej pory kombinacje rasa-klasa, Tauren-Palladynem, czemu nie?!

Ostatnim poziomem doświadczenia, na który wstąpić będą mogli gracze, będzie powiększony o pięć oczek „level” 85. Jak podkreślają jednak twórcy dodatku, wspięcie się na wyższy poziom będzie zadaniem bardzo trudnym. Przebudowie ulec ma system talentów, uproszczeniu ulegną różne statystki, rangi czarów i poziomy doświadczenia.

Wielbiciele walk PvP (player vs player) będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na nowych arenach. Pojawią się cztery zupełnie nowe instancje rajdowe i masa bossów do pokonania, oraz jeden nowy battleground - Battle of Gilneas.

Poza tym będziemy mogli zająć się poszukiwaniem prastarych artefaktów i odczytywaniem wiekowych map - udostępniona zostanie nowa profesja - archeologia. Wielu fanów ucieszy również fakt, że mount'y latać będą mogły, po wprowadzeniu dodatku, wszędzie. Nowe osady i sporo nowych zadań do wykonania na pewno nie pozwolą graczom na nudę.

Na wszystkie nowości poczekać jednak trzeba jeszcze przynajmniej kilka miesięcy. Dokładna premiera "World of Warcraft: Cataclysm" nie jest jeszcze wyznaczona. Czy zmiany ucieszą graczy i dostarczą im nowych niesamowitych przeżyć (nie pozwalając oderwać się od komputera na kolejne godziny)? Czas pokaże. Sukces poprzednich dodatków pozwala mieć nadzieję, że Blizzard nie zawiedzie i tym razem.

Trailer dodatku: youtube.com


źródła: gry-online.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

gra do pobrania na http://pobierz.pl/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.