Facebook Google+ Twitter

Worldwide Photowalk - 2010. Światowy Spacer Fotograficzny

To już trzecia edycja Światowego Spaceru Fotograficznego przypadającego w nadchodząca sobotę 24 lipca. Na całej planecie tysiące miłośników fotografowania wyruszy na spacer podczas którego odda się swej pasji - fotografowaniu.

"Worldwide Photowalk to dzień, podczas którego na całym świecie zbierają się grupy entuzjastów fotografii, po to, by razem wybrać się w teren i oddać swojej pasji. Impreza ma dość luźny charakter, wybór trasy należy do liderów poszczególnych grupach, a poszczególne spacery znajdują zazwyczaj swój finał w jakimś pubie, czy podobnym przybytku. Najważniejsza jest oczywiście dobra zabawa, a także możliwość poznania innych fotografów z okolicy"- czytam na blogu Scotta Kelby, prowadzącego program telewizyjny poświęcony fotografii.

Zespół przyrodniczo-krajobrazowy "Żabie Doły" na granicy Bytomia, Chorzowa i Piekar Śląskich / Fot. Piotr A. JeleńChociaż Bytom włącza się do Światowego Spaceru Fotograficznego po raz pierwszy, to jak zapowiada jego koordynator, fotograf i przewodnik turystyczny, Wojciech Sokolnicki, będzie pełen atrakcji.

Uczestnicy bytomskiego spaceru spotykają się na Rynku pod Biurem Promocji Miasta o godzinie 11, gdzie po krótkim zapoznaniu się z marszrutą dnia rozchodzą się w teren w uwiecznieniu swoich obiektów. Na godzinę 14 przewidziany jest wyjazd tramwajem całą grupą do rezerwatu leśnego "Segiet" na pograniczu Bytomia i Tarnowskich Gór, gdzie nastąpi finał wędrówki. Przewidziane jest spotkanie z miłośnikami pstrykania zdjęć z Gliwic, Katowic i Pszczyny, a także relaks przy kiełbasce z rusztu.

Wojciech Sokolnicki z lewej, podczas wystawy swoich prac w Biurze Promocji Miasta / Fot. Piotr A. JeleńJak przestrzega Wojciech Sokolnicki, nie należy zapominać o wygodnym obuwiu, gdyż przyjdzie nam spędzić sporo czasu w marszu. By zaś wziąć udział w ogólnoświatowym plenerze, należy zajrzeć na stronę http://worldwidephotowalk.com i bezpłatnie się zarejestrować. Natomiast zdjęcia wykonane przez uczestników bytomskiego spaceru będzie można opublikować na www.bytom.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

... tak jak ja - gorzej. D ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, w ślad za piosenką "każdy pstrykać może, jeden lepiej, drugi..." Jest to zabawa dla wszystkich.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli wszyscy fotografowie, zawodowcy i amatorzy,
... wybiorą się na wielki fotograficzny światowy spacer.))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe 5(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.