Facebook Google+ Twitter

WOŚP 2015: Ponad 36 milionów zł już na koncie Orkiestry, kwota wciąż rośnie

Zakończył się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 / Fot. polskapresse/ AIPWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas 23. finału tej akcji zebrała już ponad 36 mln 228 tys. zł. Kwota zwiększa się z minuty na minutę. Cały czas trwają także licytacje na rzecz Orkiestry. ostateczną kwotę poznamy w lutym.

- Miliony Polaków pokazały, że są z nami i naprawdę nieważne, ile zbierzemy - mówił szef WOŚP Jurek Owsiak na wieczornej konferencji prasowej w niedzielę. Wczorajsza akcja w całym kraju przebiegała bez zakłóceń. Skończyła się tradycyjnym "Światełkiem do nieba".

Zobacz też: WOŚP 2015: Przegląd najciekawszych aukcji 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

źródło: wr (AIP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Panie Tadeuszu - chyba nie przeczytał pan zbyt dokładnie mojego komentarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fantastyczny wynik !!! Gratulacje ! Takie optymistyczne wiadomości przychodzą z całego świata . W Londynie pobity został rekord :)
Uwrażliwianie młodzieży na pomoc innym jest bezcenne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"(bo bezrozumne istoty mogą tak to odebrać)" Jak ja widzę takie oto wpisy, to nachodzi mnie chętka, taką "rozumną istotę" w - przysłowiowy - dziób walnąć. "Rośliny" - zdaję się - z PEŁO-wskiego ogródka mają o sobie tak rozbuchane mniemanie, że wszystkie inne, w inną stronę nachylone, traktują jak gatunki nie godne przy nich rosnąć.
A wszyscy powinniśmy być - co do przejrzystości funkcjonowania przedsięwzięć społecznych - jednomyślni. Bez względu na osiągnięcia i zasługi wszyscy prowadzący takie przedsięwzięcia powinni regularnie poddać się rutynowej kontroli. Dodam, że nawet ci bardziej zasłużeni, sami powinni zabiegać o przejrzystość prowadzonych przez siebie operacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sąd w Złotoryi nadal czeka na faktury i całą buchalterię WOŚP, choć od rozprawy minęło już ponad pół roku! Bloger wyniuchał, że prywatny interes Owsiaka, spółki "Złoty Melon" i "Mrówka cała" zasilane były również ze społecznych pieniędzy ! Dlaczego Owsiak nie chce pokazać rozliczenia? Moim skromnym zdaniem ,trzymający władzę nie chcą by Owsiak ich guru spadł z cokołu. Bo to byłaby kompromitacja nie tylko WOŚP!!

On potrzebny jest władzy a władza jemu - nawzajem się uzupełniają !
Bloger (Matka Kurka), Piotr Wielgucki rozszyfrował Jurka, jak ten jego biznes działa a sąd w Złotoryi przyznał blogerowi rację i zarzuty Owsiaka wobec blogera całkowicie odrzucił, jako bezpodstawne !

Dziś nawet Owsiak wrzeszczał że prawica tylko szczuje i sieje nienawiść i że nie kocha dzieci i takie tam Jurkowe brednie.

Otóż panie Jerzy, prawica kocha dzieci i chętnie da na przysłowiową tacę, ale prawica kocha też przejrzystość w każdym biznesie panie Owsiak !! Prawica nie lubi jak z ludzi robi się frajerów !

Sprawa zresztą cały czas jest rozwojowa, cały czas wychodzą nowe fakty !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy jestem jakie były koszty uzyskania tych 36 mln zł. Czas antenowy, organizacja imprez, wynagrodzenia itp. Byłoby dobrze gdyby ktoś rzetelnie to wyliczył. I zanim dostanę minusa albo odezwie się jakaś bezrozumna istota, chcę zaznaczyć że nie jest to atak (bo bezrozumne istoty mogą tak to odebrać). Chodzi jedynie o rzeczową informację ile środków publicznych pochłonęła orkiestra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.