Facebook Google+ Twitter

WOŚP Częstochowa zaczyna grać już 8 stycznia

W Częstochowie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rusza wraz z imprezami towarzyszącymi, które rozpoczynają się już 8 stycznia.

 / Fot. WOŚP CzęstochowaW Częstochowie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaczyna grać już 8 stycznia 2010 roku.

Wszystko zacznie się o godzinie 18 w Galerii Teatr From Poland, w którym odbędzie się wystawa zdjęć koncertowych wraz z licytacją różnych przedmiotów na rzecz Orkiestry. Wśród przedmiotów będzie między innymi koszulka i piłka z podpisami siatkarzy AZS Częstochowa. Również 8 stycznia o godzinie 20 w pubie Dzikie Wino zorganizowana zostanie dyskoteka.

8 i 9 stycznia odbędzie się impreza zatytułowana "Fryzjerzy dzieciom" zorganizowana przez firmę Berendowicz & Kublin, która zaprasza na stylizację fryzur do Galerii Jurajskiej.

9 stycznia w klubie Zero o godzinie 20 wystąpią takie zespoły jak: Dreg, Rain Rock Band, Helou jak również w ten sam dzień ale o godzinie 19 w Galerii Teatr From Poland odbędzie się impreza zatytułowana "Hiphopowe starcie", w której wezmą takie zespoły jak Immediatum: Daniu &  / Fot. WOŚP WyrazówDede (Częstochowa), Odbici w Samotności (Kłobuck), Starter Studio: Kłaku (Częstochowa), Skinner & NCT (Częstochowa), Inkaust (Wrocław), Jahmandrum Sound: Dj Evil, Matis, Familian (Częstochowa) oraz after party: Rafał Es, Afrodyz, Matis.

10 stycznia w godzinach 10-18 studio fryzur Anny Modławskiej-Gładkij zaprasza na strzyżenie i czesanie. Należność klienci będą wrzucać do puszki. W tym dniu odbędzie się również nurkowanie za piątaka na basenie KB przy ul Niepodległości. 15 stycznia sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz Teatr im Adama Mickiewicza zaprasza na spektakl "Jeszcze jeden do puli" z udziałem Jerzego Bończaka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 10.01.2010 11:26

Dzięki za informacje, w sumie okazujesz się najlepszym źródłem informacji stronka wośp nie działa, plakaty są nieczytelne z powodu braku stosownych godzin, a tu zauważyłem godną i rzetelną informacje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle jak będe wiedział na 100 procent napisze Ci PW

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nefre?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie czekam jeszcze co będzie głównym daniem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Powodzenia dla WOŚP Częstochowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.