Facebook Google+ Twitter

WOŚP i Nasza-klasa grają w tym roku razem

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę 11 stycznia. Siedemnasty finał wsparty zostanie przez nowonarodzonego giganta, jakim niewątpliwie jest serwis Nasza-klasa.pl.

 / Fot. ScreenNa stronę serwisu wchodzą codziennie ogromne ilości użytkowników. Teraz, dzięki specjalnej stronie utworzonej na naszej-klasie.pl mogą oni w prosty sposób zasilić konto Wielkiej Orkiestry. Wystarczy wejść na ową stronę i wybrać prezent charytatywny. Wybierać można pomiędzy serduszkami z logo fundacji. Ich ceny wahają się od 2 do 10 zł, więc są to prezenty na każdą kieszeń. Transakcję bez prowizji obsługują platności.pl.

Zatem bez wychodzenia z domu, za pomocą paru kliknięć, możemy obdarować profil wybranej osoby takim serduszkiem, a przede wszystkim pomóc chwalebnej akcji. Tym razem uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na profilaktykę w dziedzinie wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.

Pracownicy Naszej-klasy.pl będą nawet zbierać fundusze wraz z innymi wrocławskimi wolontariuszami. Takie połączenie dwóch gigantów dobrze wróży. Tak więc niech orkiestra gra nam do końca świata i o jeden dzień dłużej, a my nie szczędźmy kliknięć i ślijmy serca. To tak niewiele, a tak wiele.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

+) Dobrze wiedzieć. Myślę, że to rewelacyjny pomysł szczególnie dla tych, których zabraknie tutaj na miejscu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 09.01.2009 23:09

+) Wspaniały pomysł! Dobrze, że bezpardonowo atakowany Jurek Owsiak jeszcze się nie poddaje. Opluwają go, rzucają mu kłody pod nogi, a on - trwa! Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.