Facebook Google+ Twitter

WOŚP w Warszawie rozgrzeje do czerwoności!

Ogólnopolski festiwal Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się olbrzymimi krokami. 10 stycznia 2010r. całą Warszawę i wiele miast w Polsce i za granicą przepełni muzyka.

 / Fot. http://wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e7/Ruch-wosp.JPG&imgrefurlTo już XVIII finał i jak mówi Jurek Owsiak "to będzie piękna i kolorowa pełnoletność". Warszawa startuje o godz. 14 na pl. Defilad przed Pałacem kultury i Nauki. Oprócz głównego sztabu będzie stacjonować kilkanaście innych w całym mieście.

Organizatorzy głównie postawili na znane formacje. Zagra m. in. Arka Noego, IRA, Kasia Kowalska, Ewelina Flinta i Justyna Steczkowska. Nie zabraknie świeżych twarzy oraz "Godziny Jurka Owsiaka". Na scenie pojawią się soliści, muzycy i chór Mazowieckiego Teatru Muzycznego "Operetka" im. J. Kiepury. Specjalnie dla fanów przystanku Woodstock odegrany zostanie fragment koncertu "Woodstock 1969-2009". Muzyka zamilknie o godz. 21. Jak co roku o 20 warszawskie niebo rozbłyśnie zjawiskowym "Światełkiem do nieba". Pomknie ono wprost w przestworza.

Mimo zimowej aury organizatorzy planują bieg "Policz się z cukrzycą" na dystansie 5 km. Start na ul. Marszałkowskiej naprzeciw pl. Defilad o godz. 13:45. Jak przystało na prawdziwy maraton, nie obejdzie się bez nagród i wyróżnień. Uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają medal, dyplom i podziękowania za udział.

Jurek Owsiak już po raz drugi wspiera akcję ratowania życia dzieci z chorobami onkologicznymi. Możliwe jest to tylko poprzez naszą jedność i dobre serca. W ten jeden dzień w roku na ulice wychodzą rzesze wolontariuszy oraz Polaków. Na tę jedną chwilę stajemy się wielką rodziną. Dzięki naszej pomocy te dzieciaczki mają szanse na lepsze i godne życie. Nie zepsujmy tego co z tak wielką żarliwością stworzył i tworzy Jurek Owsiak.

Więcej informacji tutaj:

www.wosp.org.pl

Źródła:
www.wosp.org.pl
www.fabrykazespolow.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.