Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

111618 miejsce

Wotum nieufności dla Grabarczyka. Kaczyński: to wyjątkowy nieudacznik

- Grabarczyk jest wyjątkowym wręcz nieudacznikiem - powiedział Jarosław Kaczyński na konferencji prasowej. Prezes PiS ostro wyjaśnił, co sądzi o pracy ministra infrastruktury.

Sonda

Popierasz wniosek PiS?

 / Fot. PAP/Tomasz GzellJarosław Kaczyński wniósł o wotum nieufności dla ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka. - Grabarczyk jest wyjątkowym wręcz nieudacznikiem - powiedział.

Prezes przypomniał także, że do Euro pozostało już niewiele czasu. - Kibice przyjadą i na granicy trafią na inną cywilizację. Gorszą - mówił. Stwierdził, że w Polsce mamy do czynienia "z bardzo daleko idącą zapaścią". - Panowie Tusk i Grabarczyk uwierzyli w chiński cud. Mamy benzynę za 5 zł, ludzi wsiadających do pociągów przez okna, ścisk na drogach - wyjaśniał. - Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Czytaj także: Strajk Przewozów Regionalnych. 300 tys. ludzi utknęło na dworcach

Kaczyński zaapelował także do wyborców: - Nie miejscie Państwo złudzeń. Jeśli PO wygra wybory, ten Pan będzie dalej ministrem infrastrukty.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (87):

Sortuj komentarze:

Goździkowa
  • Goździkowa
  • 19.08.2011 23:14

internauta Dzisiaj 19:18
synku, co ty?
najpierw ty pokaż papiery od lekarza(nie od lekaża).
minusiki, które łapiesz świadczą o twojej chorobie

Komentarz został ukrytyrozwiń
internauta
  • internauta
  • 19.08.2011 19:18

@ Panie Nowak - pan jest zdrowy ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
JAN NOWAK
  • JAN NOWAK
  • 19.08.2011 19:12

za Platformy Polska śmiercią stoi.
Nigdy nie było tylu morderstw politycznych ile za "panowania" PO czyli 2007-2011

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sumienie Narodu
  • Sumienie Narodu
  • 19.08.2011 18:40

Jola Wczoraj 21:36
"raczej"?
nie tylko by poszły ale i poleciały.
gdybyś ty zobaczyła gotówkę to nie tylko raczej ale i nogi poszłyby na bok.\
to wasza prawdziwa natura. many

Komentarz został ukrytyrozwiń
opserwator
  • opserwator
  • 19.08.2011 02:04

Za rządów J. Kaczyńskiego w 2007r. poległo na drogach 5,5 tys. ludzi. Dzięki działaniom min. Grabarczyka, w 2010r. już tylko 4 tys. Tak trzymać panie ministrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obiektywny
  • obiektywny
  • 19.08.2011 00:41

prosze poprawic błąd w tytule, ktos niepotrzebnie wstawil dwukropek po "Kaczynski"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola
  • Jola
  • 18.08.2011 21:36

narodzie, powtórzę używając leksyki twego kolegi Grabskiego: dziwki się szanują - z tobą też raczej by nie poszły.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 18.08.2011 20:39

Jola Dzisiaj 20:16

mała, powtórz no, że co?
że kto się szanuje?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojciechu oczywiście mam na myśli osoby funkcjonujące w życiu publicznym i które poniosły śmierć w rożnych okolicznościach. W większości przypadków za śmierć odpowiedzialne jest państwo Polskie które powinno zapewnić bezpieczeństwo. Przez ostatnie 4 lata rządzi PO z premierem Tuskiem i to Oni bezpośrednio są odpowiedzialni za ten stan rzeczy. Po ostatnich wydarzeniach takich jak bałagan na kolei czy wydanie w ręce reżimu Łukaszenki białoruskiego opozycjonisty jestem pewny że w rządzie Tuska panuje CHAOS !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jola
  • Jola
  • 18.08.2011 20:16

Panie Grabski, prezesowi to chyba dają takie lizidupy jak pan, a nie dziwki, jak był pan uprzejmy powiedzieć. One się szanują...