Facebook Google+ Twitter

Woven Hand 13 września zagra w Warszawie

Koncert legendarnej amerykańskiej formacji został przesunięty na wrześniowy termin - bilety są w sprzedaży, a Woven zapowiadają nowe kompozycje na polskim koncercie.

Kim są Woven Hand, długo by opowiadać zawiłe historie. Jeśli nie brzmi znajomo nazwa 16 Horsepower, a nazwisko Davida Eugene'a Edwardsa z niczym się nie kojarzy, pozostaje tylko odesłać do youtube i zasugerować spotkanie z tą niezwykłą muzyką.Woven Hand nie da się zaklasyfikować i zaszufladkować, nie jest też z nimi tak łatwo, jak z wieloma innymi zespołami grającymi mieszanki stylowe - znajdziecie w tym i odwołania do średniowiecznych melodii, estetykę cygańską, sporo amerykańskich naleciałości folkowych, country i wreszcie religijne elementy. Muzyka inteligentna, obrazowa, silnie działająca na wyobraźnię, magiczna, wciągająca, której wszechstronność przyciągała już takich gigantów jak Tool (dwa lata temu na ich zaproszenie Woven pojechali z nimi w trasę po Stanach Zjednoczonych), a za czasów Woven Hand pojawiali się u boku Nicka Cave'a i współpracowali z Noir Desire chociażby.

Będzie to pierwsza okazja na zobaczenie zespołu w Polsce - warto zapamiętać tę datę, 13 września 2012 roku. Widzimy się w Proximie w tych jakże wyjątkowych okolicznościach.

Więcej informacji i koncertów znajdziecie na stronie organizatorów: PW EventsZnajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.