Facebook Google+ Twitter

"Wózek 2" - amatorski krótkometrażowy film Roma z Poznania [Wideo]

19-letni Rom z Poznania publikuje na portalu YouTube swoje amatorskie filmy. Za pierwszą część "Wózka" otrzymał drugą nagrodę w konkursie "Wielkopolskie Porównania Filmowe". W drugiej wersji filmu wózek goni pechową klientkę.

 / Fot. ScreenWczoraj na portalu YouTube, Delfin Łakatosz - poznański Rom opublikował drugą część amatorskiego filmu "Wózek". Rom wszystkie swoje filmy nagrywa tabletem. Łakatosz za pierwszą część filmu "Wózek" w ubiegłym roku otrzymał drugą nagrodę w konkursie "Wielkopolskie Porównania Filmowe". Ten filmik jest krótszy od drugiej części, został nakręcony w supermarkecie przed świętami Bożego Narodzenia. Przedstawia walkę człowieka z wózkiem.

Fabuła drugiej części zeszłorocznego filmu jest jak zaznacza autor banalna. Głównym bohaterem jest wózek sklepowy, który goni pechową klientkę. Klientka przed wózkiem ucieka najpierw na parkingu przed jednym z poznańskich centrów handlowych, a potem w hipermarkecie "Real". Myślę, że film jest warty obejrzenia chociaż dla rozrywki. Produkcja Roma została skomentowana przez użytkowników na portalu YouTube. Jeden z nich napisał, że "to za trudne dla mnie, bo zrozumiałem tylko końcówkę XD".

Nastolatek wyprodukował też film katastroficzny związany z przepowiednią Majów, dotyczący końca świata. W niespełna 13 minut pokazał zniszczony Poznań.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.