Facebook Google+ Twitter

Wpadł pod pociąg warszawskiego metra i ocalał

Nietrzeźwy mężczyzna wpadł pod nadjeżdżający pociąg metra na stacji Marymont. Przerażeni ludzie z niedowierzaniem patrzyli, gdy został podniesiony z torów cały i zdrów.

 / Fot. BArtłomiej Zborowski/PAP– Ten człowiek miał szczęście – mówi Wiadomościom24.pl aspirant sztabowy Paweł Brzeziński z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Osunął się w taki sposób, że nadjeżdżający pociąg nie zrobił mu krzywdy. Gdy mężczyzna wytrzeźwieje, być może zostaną mu postawione zarzuty. Jakie, o tym zdecydują prowadzący sprawę policjanci.

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło na stacji Marymont, około godz. 21.Dowiedzieliśmy się o nim dzięki mailowi od Damiana Pieszczyńskiego, czytelnika Wiadomości24.pl. Oto treść maila:

"Paręnaście minut temu stanęło metro na stacji Marymont, prawdopodobnie ktoś wpadł pod pociąg, tak mówili świadkowie obecni na stacji metra. Niestety, nie widziałem na własne oczy ponieważ byłem w tym pociągu. Zostało wyłączone zasilanie i trwają/trwały poszukiwania ciała, podjęte przez służby ochrony metra. Więcej nie widziałem bo musiałem już iść."

WYPADEK W METRZE PRZY PLACU WILSONA
NIEWIDOMY WPADŁ POD METRO I PRZEŻYŁ
POLKA URODZIŁA W LONDYŃSKIM METRZE

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie przyszedł jeszcze na niego czas...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.