Facebook Google+ Twitter

Wprost: CBA odkryło sekretne telefony Kaczmarka i Krauzego

Tygodnik "Wprost" dotarł do informacji, z których wynika, że CBA ma dowody, które mają obciążyć Janusza Kaczmarka i Ryszarda Krauze w sprawie przecieku w Ministerstwie Rolnictwa.

Janusz Kaczmarek / Fot. Słowo Polskie Gazeta WrocławskaAgenci CBA przeanalizowali bilingi służbowego telefonu Janusza Kaczmarka. Okazało się, że były szef MSAWiA, ani razu nie kontaktował się z Ryszardem Krauzem. Sprawa wydała się agentom podejrzana, gdyż na taśmach z monitoringu w hotelu Marriott wyraźnie widać, że Kaczmarek spoglądał na telefon.

CBA odkryło, że Kaczmarek i Krauze mieli telefony, dzięki którym kontaktowali się ze sobą. Robili to także w dniu, w którym miał nastąpić przeciek w resorcie rolnictwa.
- Oba numery nie są na abonament. To karty prepaidowe, używane często przez osoby podejrzewające, że ich podstawowe aparaty są na podsłuchu- powiedział informator dziennikarzy tygodnika "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.09.2007 22:38

Posiadanie telefonu bez abonamentu powinno być karalne same w sobie, tak jak noszenie rękawiczek i parasola. CBA tworzy nowatorskie standardy kryminalistyczne w stylu Ziobry, a Kaczmarek zostanie ikoną przysłowia: "kto czym wojuje...".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro mieli gorącą linię to pewnie jednak jeden drugiemu ściągnął ten krawat

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.09.2007 19:31

Hehehehe - fajna fotka :-D
A co do samego materiału... Dobrze powiedział mi kiedyś Major Fydrych - "podczas happeningów będę używał ulotek sprzed dwudziestu lat. Zmieni się SB na CBA i będą jak znalazł".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.