Facebook Google+ Twitter

Wprost: dokumenty WSI niszczono jeszcze w maju 2006 roku

Ostatnie ślady niszczenia dokumentów WSI pochodzą z maja ubiegłego roku – ujawnia w rozmowie z „Wprost” prezydent Lech Kaczyński.

screenJak mówi Lech Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem, destrukcyjne działania służb odczuł na własnej skórze. - Istnieje poważne podejrzenie, że WSI inspirowały „Dramat w trzech aktach" - nadany w 2001 roku przez telewizję publiczną film oskarżający mnie i mojego brata o rzekome związki z aferą FOZZ. To tylko pierwszy z brzegu przykład - tłumaczy.

W internetowym wydaniu "Wprost" przypomina o wypowiedzi Lecha Kaczyńskiego z 19 lutego w Dublinie: „Mam nadzieję, że będę miał szansę udzielenia obszernego wywiadu, w którym opowiem o statusie Lecha Wałęsy". Była to reakcja na wypowiedź przywódcy „Solidarności", w której nazwał on Lecha Kaczyńskiego „durniem".

Więcej: http://wprost.pl/ar/?O=102755

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To może nawet lepiej, że jakieś kwity zostały zniszczone? W ten sposób można tworzyć własną wersję najnowszej historii. A jak się komuś nie będzie podobała? - Trudno. Należy do układu i nie uznaje prawdy objawionej. To dopiero szambo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.