Facebook Google+ Twitter

Wprost: huczna impreza w hotelu poselskim

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2007-04-27 19:35

"Przemek, Przemek wicepremier", "Przemek Gosiewski naszym przyjacielem jest" i "Niech nam żyje Świętokrzyskie" – takimi przyśpiewkami politycy PiS świętowali w hotelu poselskim awans Przemysława Gosiewskiego na wicepremiera - relacjonuje tygodnik Wprost

Tygodnik Wprost opisał huczną imprezę posłów PiS z okazji awansu Przemysława Gosiewskiego. / Fot. www.wprost24.pl- Impreza była tak huczna, że polityków Prawa i Sprawiedliwości musiała uciszać straż marszałkowska, którą wezwał poseł Tadeusz Aziewicz z Platformy Obywatelskiej - donosi tygodnik na swych stronach internetowych. – Około pierwszej w nocy usłyszałem straszny hałas dochodzący z pokoju obok. Zadzwoniłem po straż, ale nic nie pomogło - cytują go dziennikarze Wprost. Ponoć politycy PiS zlekceważyli jednak prośby sejmowych strażników. Przemysław Gosiewski stwierdził, że nie opijał swojego awansu. – Ja jestem bardzo pracowitym człowiekiem i nie wyprawiałem żadnej imprezy – powiedział.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wielbiciele powinni mu kupić prezent na tę okoliczność: gustowny kozik do kieszeni. Dopiero wtedy zostanie rasowym "świętokrzyskim".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.