Facebook Google+ Twitter

Wraca IV RP i bardzo dobrze

Obecność w rządzie : Macierewicza, Kamińskiego oraz Ziobry pokazuje, że Jarosław Kaczyński nie zaniechał walki z układem.

Jak zauważyli polityczni komentatorzy, PiS w kampanii wyborczej przyjął umiarkowaną twarz w osobach: Andrzeja Dudy oraz Beaty Szydło i wygrał podwójnie wybory. Obawiałem się tego, że PiS może stać się zakładnikiem tej strategii. Na szczęście nic podobnego nie nastąpiło: nominacje do rządu dla Macierewicza, Ziobry oraz Kamińskiego są dowodem na to, że Jarosław Kaczyński jeszcze raz spróbuje zbudować IV RP.

Co oznaczają ci ludzie w rządzie? Że będzie ostra jazda ... i bardzo dobrze. Pierwszym warunkiem odnowy Rzeczpospolitej i zbudowania normalnego państwa jest zlikwidowanie postkomunistycznej mafii. Z jakim rozczarowaniem te nominacje przyjęły: TVN oraz "Gazeta Wyborcza"- ja się im szczerze nie dziwię, układ postkomunistyczny którego broniły teraz jest zagrożony. A gwarantem tego są właśnie: Macierewicz, Ziobro i Kamiński.

Słyszałem, że Jarosław Kaczyński jest socjalistą? To dlaczego resorty finansowe oddaje liberałom? W latach 2005-2007 zarządzała nimi Zyta Gilowska teraz były UPR-owiec Paweł Szałamacha. Kaczyński mówił, że Polska potrzebuje takiego samego boomu gospodarczego jak na początku lat 90 i jego rząd będzie chciał to zrobić. Kaczyński chce stworzyć w Polsce wolny rynek, oparty na zdrowych zasadach. Żeby jednak to osiągnąć trzeba pokonać rozmaite układy i mafię, które ten rynek dławią. Dlatego Macierewicz, Ziobro i Kamiński są bardzo potrzebni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Histeria ogarnia nie tylko 'salony" ale i tzw. poprawnosciowe media w tym TVP Info, a w TVN24 antenowym i portalowym histeryzuje dalej Prremier Kopacz.
Przypominam sobie jak Premier Kaczyński poddal się w 2007 roku ocenie wyborców i nie biadolił potem że traci władzę.
Media histeryczne boją się "superpremera"w osobie Kaczyńskiego, a ka widzę że występuje onw roli szefa doradców premiera choć nie ma oficjalnie takiej finkcji podobnej do stanowiska przewodnbicząceg doradcow Prezydenta. Już widzę histerię gdtbt Jarosław formalnie dostał taką fukkcję. Histerię mediów od dnia zaprzysiężenie PPRP Dudy opisalem w moich komentarzach prosze zobaczyć. Dzień zaprzysiężęnia rządu Szydło zapewne nie zakończy nagonki tego typu?
Na szczęście nie widze nawet cienia histerii u pani Beaty. Nie daje się sprowokować "wściekłym lisom". O w tej chwili TVP Info min. Siemoniak odpytywany jest przez dziennikarkę propagandystkę zadająca histeryczne pytania i nie wpada na szczęście w histerię

Komentarz został ukrytyrozwiń

IV RP wraca ze zdwojoną siłą, w salonach pocą się ze strachu, a niektórym z wrażenia pozasychało w gardłach !

Wiodące media wyją z wściekłości ,bo to jeszcze tylko mogą, to jeszcze im wolno, na razie !
Oj będzie się działo ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.