Facebook Google+ Twitter

Wraca zarząd TVP. Rada nadzorcza nie zawiesiła Tejkowskiego i Orła

Zawieszony przez radę nadzorczą TVP, Romuald Orzeł będzie mógł ponownie rządzić telewizją.

 / Fot. VanNouten,domena publiczna, http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Moderne_wolkenkrabber_Warschau_0875.PNG&filetimestamp=20090129163808Członkowie rady nadzorczej nie znaleźli większości, która umożliwiłaby ponowne zawieszenie Romualda Orła. Nie zdecydowano się na głosowanie przedłużenia zawieszenia Przemysława Tejkowskiego i od wtorku również on będzie mógł wrócić na Woronicza

Tejkowski i Orzeł byli zawieszenie przez ostatnie pół roku. Obaj kojarzeni byli z PiS i zastąpili ich Bogusław Piwowar i Paweł Paluch, którzy mieli poparcie lewicy. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji we wtorek będzie próbowała odwołać radę nadzorczą TVP.

Stop Nierzetelni wystąpili przeciwko Elżbiecie Jaworowicz

Dziś drugie podejście do wyboru nowej Rady Nadzorczej

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

żoliorzanin
  • żoliorzanin
  • 02.03.2011 07:28

A PiS to czasem nie czerwona hołota .Tatuś Kaczorów wybitny powstaniec za co kupił dom na Zoliborzu Ofecerskim po wojnie i kto mu ma to pozwolił - czasem nie czerwona hołota ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
WEgA
  • WEgA
  • 01.03.2011 09:41

W Polsce nie było komunizmu był realny socjalizm.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jasińska Wiesława
  • Jasińska Wiesława
  • 01.03.2011 09:17

Ogromnie sę cieszę, że media publiczne może odzyskają wiarygodność. Teraz co się dzieje w TV to są media prywatne lewicy i PO jak za czasów PRL.Tej telewizji już nie można oglądać. Wszystko na jedno modłę. Tak bardzo szybko i łatwo dziennikarze dostosowali się to tonu i chóru Napieralskich,Millerów,Lisów,Miecugowów, Mrozowskich, Niesiołowskich i innych karierowiczów i oszołomów. Może i Szymala zniknie z TVI jako dyrektor.Kiedyś ją b. lubiłam, ale się niestety zawiodłam. Ona b.szybko umiała się dostosować,zbyt szybko wyrzuciła mądre i ważne programy dla ludzi myślących inaczej. Modlę się, aby wróciła telewizja dla wszystkich. Aby każdy mógł coś znależć dla siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 01.03.2011 09:02

Media muszą być niezależne ------- od komuchów .Precz z czerwoną hołotą !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 01.03.2011 08:57

Precz z lewicowymi kacykami TVP precz z recydywą komunistyczną ,precz z Zapateralskim ,precz z zatwardziałym komuchem Millerem .Oni wszyscy Won .....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ja tez nie mam pieniedzy
  • ja tez nie mam pieniedzy
  • 01.03.2011 08:09

TVN ma kasę i 15 minutowe reklamy, ale oglądam ten program sporadycznie, bo są nieobiektywni, zakłamani, manipulujący, PO prostu śmieszni

Komentarz został ukrytyrozwiń
BOSMAN
  • BOSMAN
  • 01.03.2011 07:56

TVP NIE MA PIENIEDZY JAK TAK SIE RZADZI I PO CO PLACIC ABONAMENT.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pamiętliwa
  • Pamiętliwa
  • 01.03.2011 07:47

Czy ktoś jeszcze pamięta ile komuchy wyrządzili krzywdy i dalej chcą to robić, a naród przygląda się biernie i przyklaskuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
zofia kulesza
  • zofia kulesza
  • 01.03.2011 07:37

Precz z komuną...precz z komuną..precz z komuną....

Komentarz został ukrytyrozwiń
henryk karczewski
  • henryk karczewski
  • 01.03.2011 07:33

sprawdzaja sie slowa posla dziewulskiego -ze polityk to najwieksza prostytutka - DLA KORYTA GOTOW SPRZYMIERZYC SIE NAWET Z NAJWIEKSZYM POLITYCZNYM WROGIEM....ale nie takie rzeczy widzielismy juz w polskiej polityce...przeciez nawet dla "slonca karpat"jarusia ksiezycowego zlodzieja e.gierek to patriota -a przeciez dla niego lewica jest gorsza od swiecon ej wody dla diabla ...ale to tylko BOG,HONOR,OJCZYZNA i.... pisiory.reszta won!