Facebook Google+ Twitter

Wraz z Piotrem Reissem rozpoczynamy Ligę Typera Orlik Polska !

Do naszej zabawy zaprosiliśmy znanych piłkarzy, w tym Reprezentantów Polski, jak również znanych ludzi ze świata polityki, mediów czy rozrywki. Łączmy się w kibicowaniu Reprezentacji Polski !

 / Fot. orlik polskaDo rozpoczęcia zmagań w UEFA Euro 2016 w Francji pozostało mniej niż tydzień. Miło nam ogłosić, że właśnie oficjalnie rozpoczyna się typowanie w naszej zabawie „Liga Typera Orlik Polska UEFA Euro 2016”.

Do naszej zabawy zaprosiliśmy znanych piłkarzy, w tym Reprezentantów Polski, jak również znanych ludzi ze świata polityki, mediów czy rozrywki. Łączmy się w kibicowaniu Reprezentacji Polski !

Na początek zabawę rozpoczyna z nami Piotr Reiss, legenda Lecha Poznań, reprezentant „Klubu 300” Polskiej Ekstraklasy, gwiazda polskiej piłki nożnej, Reprezentant Polski.„Moim faworytem są Francuzi, maja bardzo ciekawy zespół i pamiętajmy że są gospodarzami , oczywiście są jeszcze Hiszpania i Niemcy o których nie wolno zapominać , natomiast Belgowie będą „czarnym koniem” tej imprezy, po cichu liczę na Polaków – ale nie zapeszajmy. Serdecznie zapraszam do zabawy ze mną i innymi Reprezentantami Polski w Lidze Typera Orlik Polska.”

Piotr Reiss

Zapraszamy do zabawy http://www.orlikpolska.pl/piotr-reiss-liga-typera-orlik-polska-uefa-euro-2016/

Nasi eksperci zostaną zebrani w „Lidze Ekspertów”, dopiero ruszamy, a poniżej znajduje się ranking w tej lidze (będzie dostępny po pierwszych meczach):

Informacje o meczach są niedostępne.

Oczywiście w naszej zabawie będzie wiele cennych nagród. Zostaną one ogłoszone przed rozpoczęciem rozgrywek!

ZAPRASZAMY

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.