Facebook Google+ Twitter

Wręczenie nagrody od Ewy Łazowskiej dla Adama Sęczkowskiego

W dniu wczorajszym miało miejsce wręczenie nagrody, którą ufundował jeden z dziennikarzy - Ewa Łazowska. Oto relacja z tego wydarzenia oraz moje serdeczne podziękowania.

Wręczenie nagrody. / Fot. ze zbiorów Adama SęczkowskiegoKilka dni temu dziennikarka Ewa Łazowska, doceniając moją pracę podczas ME w siatkówce kobiet w Łodzi, przyznała mi swoją osobistą nagrodę. Na czas i miejsce oficjalnego wręczenia nagrody, w postaci unikatowej tkaniny wykonanej techniką aplikacji pt. "Miasteczko", wybrała dzień 16 października, Bałucki Ośrodek Kultury Lutnia w Łodzi. O godzinie 18 odbył się wernisaż wystawy fotografii Sebastiana Żbikowskiego "Ukraina". Zdjęcia z wystawy można zobaczyć tutaj. Moment przekazania prezentu nastąpił (dzięki zgodzie autora zdjęć prezentowanych podczas wystawy) tuż przed rozpoczęciem wernisażu w otoczeniu prac artysty i został uwieczniony na zdjęciach zamieszczonych pod artykułem.

Piękna tkanina prezentowana przez Ewę Łazowską - darczyńcę i Adama Sęczkowskiego - nagrodzonego. / Fot. ze zbiorów Adama SęczkowskiegoWierzcie mi: Ewa jest nietuzinkową osobą. Będąc na tej wystawie słyszałem, że jest zapraszana przez osoby świata kultury i sztuki, aby uczestniczyła w jury na pokazach, wystawach, konkursach. Ewa nie szczędziła mi pochwał za moją pracę na portalu Wiadomości24, a jednocześnie typowała mnie do nagrody tygodnia. Mimo, że redakcja pominęła mnie odnośnie wyróżnienia, Ewa okazała serce młodemu, początkującemu dziennikarzowi. Taki gest zachęca mnie do dalszej pracy.

Ewa Łazowska i Adam Sęczkowski / Fot. ze zbiorów Adama SęczkowskiegoChciałbym podziękować Ewie za przepiękny prezent, który na pewno wyeksponuję na głównej ścianie mojego mieszkania. Tkanina zawiera na odwrotnej stronie ex-libris z imienną dedykacją. Optymizm Ewy, humor, a także wiara i zauważenie w gąszczu autorów Wiadomości24 mojej skromnej osoby zostanie przeze mnie zapamiętany do końca życia. Mając zatem nadzieję na kolejne spotkanie z Ewą i chcąc pokazać, że nie zamierzam spocząć na laurach, chwytam "wiatr w żagle" i zabieram się do pisania kolejnego artykułu. Wierzę, że kiedyś inne osoby również zwrócą uwagę na moje wysiłki. Piszę dla Was. A co do Ewy: życzę "sto lat" i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Gratulacje dla Ewy i Adama.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyznam z pewną nieśmiałością, że jestem nieco zażenowana... W dalszym ciągu uparcie powtarzam, że ta moja skromna nagroda Adamowi się absolutnie należała i jak wczoraj zauważyłam - trafiła w godne dłonie. Rozmawialiśmy ze sobą jak byśmy znali się już kopę lat. Okazuje się, że Adam jest bardzo otwartym i świetnie nawiązującym kontakty międzyludzkie facetem. Życzę Ci, Adamie, byś osiągnął wszystko, o czym marzysz. Zasługujesz na dobre potraktowanie przez los, więc mam nadzieję, że sprzyjająca passa nie odwróci się od Ciebie. Powodzenia w poniedziałek! Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kłaniam się nisko fundatorce i laureatowi. Wielka sprawa. :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sympatycznie i to jeszcze zgoda wystawcy. 5 z plusem i to duuuuużym

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.