Facebook Google+ Twitter

wROCKfest.pl już wkrótce

16 czerwca rozpocznie się wielkie święto Wrocławia czyli wROCKfest.pl. Seria koncertów największych gwiazd muzyki będzie prawdziwą ucztą dla melomanów i wielbicieli miasta.

 / Fot. wrockfestOrganizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych Nasze Miasto Wrocław. Impreza, która potrwa 4 dni rozpocznie się od występu Boban & Marko Marković Orchestra w Klubie Eter. Następnego dnia uczestnicy festiwalu będą mogli posłuchać jazzowego wokalisty Bobbi'ego McFerrin'a (znanego z min. popularnego utworu "Don'y worry be happy").

W sobotę na Wyspie Słodowej wystąpi Ayo (której pseudonim w języku joruba oznacza radosna). Artystka, która swoją karierę rozpoczęła w 2001r zdobyła ogromną popularność dzięki płycie "Joyful", na której znalazł się utwór "Down on My Knees".

19 czerwca wielkie świętowanie zakończą koncerty Yann'a Tiersen'a, który skomponował muzykę do kultowego filmu Jean-Pierre Jeunet'a "Amelia" oraz zespołu trip-hiphopowego Archive.
Bilety do nabycia w salonach Empik i sklepach MediaMarkt w całym kraju oraz w wybranych punktach we Wrocławiu. Można również kupić karnet obejmujący wszystkie koncerty w promocyjnej cenie 100zł (dla 500 pierwszych osób) i 120zł (dla kolejnych 500).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.