Facebook Google+ Twitter

Wrocław. 10 lat za kradzież czterech paczek piwa

Do 10 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy wczorajszej nocy ukradli cztery paczki piwa ze stacji benzynowej na wrocławskim Psim Polu.

Puszki z piwem (fotografia ilustracyjna) / Fot. Bartosz SenderekW poniedziałek, ok. godz. 2.00, doszło do napadu na stację benzynową. Mężczyzna udający klienta próbował ukraść ze stacji cztery paczki piwa. Zauważyła to pracownica, która zażądała zwrócenia towaru. Zdenerwowany mężczyzna złapał ekspedientkę za ubranie. Do szamotaniny dołączył się kolega podejrzanego, który zaczął grozić pracownicy stacji.

Gdy mężczyźni odjechali z łupem, obsługa powiadomiła policję. Funkcjonariusze zatrzymali "spragnionych rabusiów" w okolicach wrocławskiego Rynku. Jak się później okazało, obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu.

"Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy. Sprawcom za kradzież rozbójniczą grozi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jeden z zatrzymanych odpowie również za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości" - informuje mł. asp. Paweł Petrykowski, oficer prasowy KWP we Wrocławiu.

źródło: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.