Facebook Google+ Twitter

Wrocław. 18 września biesiada plenerowa - "Artystyczne Pożegnanie Lata"

Już w najbliższą niedzielę, 18 września na terenie parkowo-działkowym wrocławskiego osiedla Mirowiec, odbędzie się wyjątkowe pożegnanie lata. To urocze miejsce pomiędzy ul. Grudziądzką, a Kętrzyńską, dla wielu jest jeszcze nieodkryte.

 / Fot. Materiały prasoweLato zbliża się ku końcowi. Słoneczne dni, powoli zastępują pochmurne wrześniowe popołudnia. Aby mile pożegnać mijające lato Ogólnopolskie Stowarzyszenie Fotograficzno-Artystyczne FOTOelARTE oraz rada osiedla Karłowice-Różanka serdecznie zapraszają na Biesiadę Plenerową "Artystyczne Pożegnanie Lata", która odbędzie się 18 września na terenie parkowo-działkowym osiedla Mirowiec.

W programie wiele atrakcji dla każdego. Dla dzieci bezpłatne przejażdżki konne i zamki dmuchane, zabawy na karuzeli i trampolinie, strzelnica, malowanie twarzy, popisy klauna. Dla starszych: pokazy makijażu, bezpłatny pomiar ciśnienia i bio-masaże, przeglądy dentystyczne, sesje fotograficzne w mini studio.

W części artystycznej zaplanowano pokaz mody papierowej przygotowany przez wrocławskie studentki oraz występ Klaudii Mizia - utalentowanej absolwentki szkoły muzycznej z Nysy. Wystąpi również młodzież ze Stowarzyszenia Kamienna Tęcza. To jeden z pierwszych występów młodych tancerzy, więc tym bardziej serdecznie zapraszamy do jego obejrzenia.

Zafascynowanych niezwykłym połączeniem sztuki walki z tańcem, zachęcam do przeczytania artykułu „CAPOEIRA… najgroźniejsza z tańców, najpiękniejsza z walk…”. Występ młodych ludzi trenujących ten sport również uświetni imprezę.

Biesiadę zakończy impreza taneczna poprowadzona przez Orkiestrę Państwa Świtoń oraz występ lokalnej kapeli rockowej Macieja Czekalskiego.

Przewidziano również wiele konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Catering Last Pub, który smacznie i niedrogo zapełni nasze brzuchy ufundował aparat fotograficzny, który otrzyma zwycięzca konkursu "Mirowiec - wyjątkowa dzielnica Wrocławia".

Zapowiada się fascynująca niedziela więc zachęcamy gorąco wszystkich wrocławian do pożegnania kończącego się lata z mieszkańcami Mirowca.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.