Facebook Google+ Twitter

Wrocław: Audiofeels w Teatrze Polskim

W sobotni wieczór fani zespołu Audiofeels mogli posłuchać koncertu, promującego debiutancki album chłopaków z Poznania - "Audiofeels Uncovered".

Koncert Auidofeels we Wrocławiu / Fot. Przemysław BąkW sobotni wieczór Teatr Polski we Wrocławiu był oblegany przez młodych i starych, kobiety i mężczyzn, dorosłych i dzieci. O godz. 19 na głównej scenie wystąpił zespół Audiofeels.

Cała widownia była zajęta do ostatniego miejsca, gdy chwilę po godzinie 19 na scenę wyszedł zespół i od razu rozpoczął od wielkiego hitu Survivor - "Eye of the Tiger". Później było już tylko lepiej.

W pewnym momencie Audiofeels wykonał przepiękną piosenkę, jedyną w swoim repertuarze w języku polskim. Aby jej posłuchać, kliknij:
Przez ponad 1,5 godziny widownia świetnie się bawiła. Chłopaki na scenie czuli się jak ryba w wodzie. Żartowali, rozmawiali z publicznością, by pod koniec koncertu wspólnie z nimi wykonać piosenkę zespołu Queen - "We will rock you". Publiczność została podzielona na dwie części. Jedna tupała, a druga klaskała. W tym czasie chłopaki odśpiewali wielki przebój.

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (3):

Sortuj komentarze:

Karolino, owszem - jest zakaz, ale ja otrzymałem zgodę od organizatorki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 22.11.2009 21:03

Hmmm byłam na 3 koncertach tej trasy, więc tak lekko mnie dziwi mnie, że umieściłeś materiał filmowy, gdy przed koncertem jest wyraźna prośba o nienagrywanie występu. . .
Poza tym. . . Relacja w miarę ok.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piąteczka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.