Facebook Google+ Twitter

Wrocław. Chrzanowskiego - "ulica, błoto, tylko w kaloszach"

Pod hasłem "ulica błoto tylko w kaloszach", w encyklopedii wiedzy wiki.fakt.pl można znaleźć ul. Chrzanowskiego. Mieszkańcy ponad 20 lat czekają na budowę normalnej drogi. O ulicy pisano już wielokrotnie w prasie. ale jak widać bez skutku.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Wrocławska ulica Chrzanowskiego należy do dzielnicy miasta Psie Pole i leży w części pięknych willowych Karłowic. Ulica oddalona jest od centrum miasta około 4 km. Fot.Isabella Degen
Wrocławska ulica Chrzanowskiego należy do dzielnicy miasta Psie Pole i leży w części pięknych willowych Karłowic. Ulica oddalona jest od centrum miasta około 4 km. Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

@ Andrzej Ch.
Tu pewnie też nie mieszka żaden prominent... a szkoda. Natomiast są domy wystawione na sprzedaż, bo pewnie ludzie nerwowo nie wytrzymują, wiosną błota a kurzu latem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Od 22 lat ludzie walczą z tym tematem drogi, też czytałam, że mieszkańcy wpłacili pieniądze, bo już nie mają cierpliwości czekać. Niestety było za mało, potem nie mogli odebrać tych pieniędzy... następnie ktoś nie chciał oddać skrawka gruntu. I tak sprawa trwa...i nic się nie dzieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Mieszkańcy ulicy, już w 2003 roku, zebrali i wpłacili miastu pieniądze w celu budowy drogi" - czy to znaczy, że droga jest własnością mieszkańców? Jeśli tak, to chyba trzeba odebrać pieniądze i znaleźć wykonawcę we własnym zakresie.

Przed moimi oknami widok jest podobny, ale droga (wewnętrzna) należy do gminy. Żwir raz usypali, ale samochody rozryły tę sypką nawierzchnię. Na półśrodki nie warto się godzić. Trzeba nagłaśniać sprawę i dobrze, Izo, że swoją relacją wspierasz starania mieszkańców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

... Europejską Stolicą Kultury 2016 - może do tego czasu poprawi się we Wrocławiu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@
Może nie jest żadną rewelacją ta ulica, bo jak podaję w zajawce na portalu wiki.fakt.pl, jest cała kolekcja takich ulic w Polsce. Wrocław został wybrany na Stolicę Kultury 2016, miastu trzeba przypomnieć, że kultura to także porządek, a takich "zakątków" mamy we Wrocławiu więcej. Ta ulica jest w zasięgu moich rodzinnych stron. Kiedyś wysypywano tam gruz i żwir i zwyczajnie wyrównano drogę. Dzisiaj poza mieszkańcami temat ulicy, nikogo nie interesuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sorry, ale taki mamy klimat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O co chodzi z tą "błotną" ulicą?
Przecież to czysta natura i jeśli tylko deszcz nie pada, da się żyć.
Poza tym są też plusy - wrocławianie nie muszą daleko wyjeżdżać, by poczuć się jak na zad...ups! na łonie natury.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kaj Cie tamoj zawlokło ze tyj Ibizy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.