Facebook Google+ Twitter

Wrocław. Dzień Alergii w Teatrze Lalek

16 kwietnia o godzinie 11:00 w Sali Kolumnowej Wrocławskiego Teatru Lalek rusza Dzień Alergii. Tego dnia w parku Staromiejskim na wrocławian będą czekać lekarze gotowi udzielić bezpłatnych konsultacji, a także wykonać testy alergiczne.

 / Fot. Akademia Medyczna WrocławNa wrocławian czeka dziś sporo atrakcji. 16 kwietnia rusza program miejski "Miasto w Formie" organizowany przez Wrocławski Teatr Lalek, Fundację na Rzecz Walki z Alergią i Akademię Medyczną we Wrocławiu.

Przez cztery godziny wybitni lekarze alergolodzy udzielać będą porad. Chętnym wykonane zostaną bezpłatne testy skórne, natomiast rodzice, których pociechy przyjdą już z założonymi testami, będą mogli liczyć na odczytanie owych testów. Dla najmłodszych uczestników przygotowano niemałą ucztę kulturową, a mianowicie specjalny musical "Białej Ławeczki" , który przygotowali doktoranci i lekarze wrocławskiej Akademii Medycznej. Główną bohaterką przedstawienia ma być cierpiąca na alergię księżniczka Gerarda.

Czytaj też: Alergia to już choroba cywilizacyjna

Ale to nie koniec atrakcji czekających na wrocławian. Otóż w Parku Południowym od godz. 15 będzie można wziąć udział w bezpłatnym kursie pierwszej pomocy. Ponadto organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w akcji pomiaru ciśnienia oraz konsultacji dietetyków. W programie znajduje się także trening nordic walkingu. A wszystko to bezpłatnie.
Dodatkowo w trakcie obu imprez będzie można zarejestrować się w serwisie miastowformie.pl oraz wyrobić kartę urbancard.

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcy


Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.