Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

47511 miejsce

Wrocław Global Forum rozpoczyna się dziś

Wrocławskie Forum Globalne jest międzynarodową konferencją poświęconą polityce transatlantyckiej. Do najważniejszych wydarzeń konferencji należy m. in. przyznanie Freedom Awards.

Ze strony wroclaw.pl można się dowiedzieć, że dziś rozpoczyna się w tym mieście ciekawa międzynarodowa impreza. Wrocławskie Forum Globalne jest międzynarodową konferencją poświęconą polityce transatlantyckiej. Zorganizowała je Rada Atlantycka Stanów Zjednoczonych we współpracy z demosEUROPA - Centrum Studiów Europejskich oraz miastem Wrocław.

Konferencja odbędzie się w Regionalnym Centrum Turystyki Biznesowej. Rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20 przyjęciem powitalnym, na których gości podejmie prezydent miasta, Rafał Dutkiewicz. Potrwa do 8 października. Do najważniejszych wydarzeń konferencji należy m. in. przyznanie Freedom Awards. Nagroda jest w tym roku przyznawana we Wrocławiu z okazji jubileuszu trzydziestolecia Solidarności.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie www.wgf2010.eu oraz w języku polskim na stronie wroclaw.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.