Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26747 miejsce

Wrocław gościł Grzegorza Napieralskiego

Do 21 listopada, dnia wyborów samorządowych, pozostało 50 dni. Dzisiaj, w samo południe, w Teatrze Polskim we Wrocławiu zainagurowano kampanię samorządową wrocławskiej lewicy. Gościem był Grzegorz Napieralski.

 / Fot. Ireneusz Mosiczuk
Dzisiejszą inaugurację poprzedziło, w czwartek 23 września, popisanie Porozumienia Programowego i Wyborczego między kandydatem na Prezydenta Wrocławia i Sojuszem Lewicy Demokratycznej a Koalicjantami.

Lider wrocławskiego SLD Leszek Cybulski, kandydat na prezydenta dr inż. Jacek Uczkiewicz wraz z liderami 13 partii politycznych, organizacji społecznych i stowarzyszeń zawarli porozumienie wyborcze. / Fot. Ireneusz Mosiczuk

Sojusz Lewicy Demokratycznej we Wrocławiu, Unia Pracy, Partia Kobiet, Krajowa Partia Emerytów i Rencistów, Demokratyczna Unia Kobiet, Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców we Wrocławiu, Dolnośląskie Forum Równych Szans i Praw Kobiet,
Federacja Młodych Socjaldemokratów, Stowarzyszenie „Pokolenia” Dolny Śląsk,
Ośrodek Myśli Społecznej im. Ferdynanda Lassalle’a, Partia Zieloni 2004, Forum Myśli Krytycznej oraz kandydat na Prezydenta Wrocławia dr inż. Jacek Uczkiewicz zawarli porozumienie w celu : przeprowadzenia reformy i poprawienia sposobu zarządzania Wrocławiem, poprawy jakości życia we Wrocławiu, poparcia kandydata na Prezydenta Wrocławia, dr inż. Jacka Uczkiewicza w wyborach samorządowych w 2010 roku, utworzenia jednej centrolewicowej listy kandydatów do Rady Miasta. / Fot. Ireneusz Mosiczuk

Spotkanie z kandydatem poprzedziła kilkuminutowa animacja filmowa pokazująca stan prac na obwodnicy autostradowej miasta, szpital kliniczny przy ul. Borowskiej, bibliotekę uniwersytecką oraz odbudowany po pożarze Teatr Polski.

Inwestycje te zostały i są realizowane w wyniku wprowadzenia ich do planu inwestycji centralnych przez lewicę w okresie sprawowania przez nią rządów. Pomimo braku jej przedstawicieli we władzach miasta, nie ucieka ona od dbałości o Wrocław i jego niezbędną infrastrukturę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Alu, byłem pozytywnie zaskoczony formą i treścią tej konwencji. Zdecydowana-bijąca po oczach-przewaga młodych ludzi w tym sporo dziewczyn. Twarde, z głowy (bez kartek) płynące słowa. Bijąca zewsząd sympatia i brak zacietrzewienia, nawoływanie do współpracy. Tak trzymać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

G. Napieralski to chyba jedyny polityk, który wzbudza sympatię unikając pustosłowia i wyniszczającej manipulacji. Niewykluczone, że w przyszłości to, co inni głoszą hasłami - On zrealizuje, wprowadzając w życie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Było publicznie więc teraz także. Przepraszam moderatora:). Ten mały poślizg nie ma znaczenia:). A mogliśmy być pierwsi:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.