Facebook Google+ Twitter

Wrocław gospodarzem Finału Pucharu Polski siatkarzy

W tym roku Finał Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn zawita do Wrocławia. W Hali Orbita 5-7 lutego zmierzą się ze sobą czołowe zespołu PlusLigi i dwaj najlepsi pierwszoligowcy. Na parkiecie pojawi się wielu graczy światowej czołówki.

Turniej finałowy Pucharu Polski rozpocznie się we Wrocławiu już 5 lutego. / Fot. materiały prasowe Bardzo cieszymy się, że właśnie w tym miejscu będzie okazja do pokazania całego piękna ligi mistrzów świata. To właśnie w tym mieście zaczęła się przecież droga biało-czerwonych po złoto mundialu. Wrocław to także miejsce, w którym są ogromne tradycje męskiej siatkówki, a turniej finałowy Pucharu Polski to doskonała okazja, by o tym przypomnieć – mówi Jacek Kasprzyk, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A.

Rozgrywki Pucharu Polski, w tym roku w zmienionej formie, zakładają że we wrocławskim turnieju finałowym zmierzy się ze sobą sześć najlepszych ekip z PlusLigi i dwóch pierwszoligowców, którzy zwyciężyli w rundzie wstępnej. Finałowy turniej to gwarancja najlepszych siatkarskich emocji - na parkiecie pojawi się wielu naszych Mistrzów Świata, ale także doskonale znani kibicom siatkówki reprezentanci Francji czy Niemiec, którzy grają w zespołach PlusLigi.

Trzydniowy turniej będzie bardzo intensywny - w piątek 5 lutego rozegrane zostaną ćwierćfinały, w sobotę półfinały, a w niedzielę wielki finał zwieńczony dekoracją zwycięzców i wręczeniem trofeum, które w zeszłorocznych rozgrywkach trafiło do Lotosu Trefla Gdańsk.

Już niebawem, bo 25 stycznia, pojawią się informacje dotyczące cen i sprzedaży biletów na wrocławski turniej. W tej chwili wiadomo, że sprzedaż będzie się odbywała za pośrednictwem sieci sprzedaży Ticketpro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.