Facebook Google+ Twitter

Wrocław. III Rodzinny Festyn "Misja na Ołbinie"

Już w najbliższą niedzielę 19 czerwca we wrocławskim parku im. Stanisława Tołpy odbędzie się rodzinny festyn. Organizatorzy zapraszają od 13.30 na moc atrakcji, szczególnie rodziny z dziećmi.

 / Fot. Materiały reklamowe19 czerwca o godzinie 13.30 na wrocławskim Ołbinie rozpocznie się wielki festyn pod hasłem "Misja na Ołbinie". To już trzecia impreza tego typu zorganizowana przez prężnie działające Stowarzyszenie Żółty Parasol. Współorganizatorem jest m.in. Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, który reliazuje projekt "Wrocławianie na polanie". Jednym z patronów medialnych są Wiadomości24.pl.

Wśród wielu atrakcji jakie przygotowali organizatorzy będzie m.in. koncert młodych wrocławskich kapel, nauka gry na bębnach, występy taneczne. Zaplanowano wiele konkursów , quizów, a nawet mecz piłki nożnej. Dla miłośników mocnych wrażeń przygotowano "zorbing" - czyli wielką kulę, w której co odważniejsi mogą przetoczyć się po zboczach parku.

Występ grupy teatralnej i musicalowej oraz czytanie bajek dla najmłodszych urozmaicą imprezę, która potrwa aż do wieczora.

Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy do Parku im. Stanisława Tołpy, który znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z Nowowiejską.

III Rodzinny Festyn Osiedlowy
„MISJA na OŁBINIE” w Parku St. Tołpy
19 czerwca 2011, od godz. 13.30 do 22.00
Więcej informacji: www.parasol.net.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.