Facebook Google+ Twitter

Wrocław. Nocny pościg za pijanym szaleńcem

Sceny niczym z sensacyjnego filmu rozegrały się w nocy z soboty na niedzielę na ulicach Wrocławia. Uciekającego przed patrolami policji kierowcę volvo, udało się zatrzymać po kilkunastu minutach na ulicy Wyszyńskiego.

Pijanego kierowcę udało się zatrzymać na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Orzeszkowej. / Fot. Jarosław Jakubczak Kierowca osobowego volvo nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Zaczął uciekać przed patrolem policji w rejonie ulic: Sienkiewicza, Nowowiejskiej, Wyszyńskiego. Z dużą prędkością poruszał się po ulicach miasta. Do pościgu dołączyły kolejne patrole. Podczas jednej z prób zatrzymania w rejonie ulic Wyszyńskiego i Reja szaleńcowi udało się wymknąć z policyjnej obławy. O mały włos nie doszło do tragedii.

Z pełną prędkością przejechał przez równorzędne skrzyżowanie ulic Wyszyńskiego i Nowowiejskiej. Podczas kolejnej próby zatrzymania na wysokości ulicy Orzeszkowej, volvo wjechało na chodnik przy przejściu dla pieszych i uderzyło w słup znaku drogowego. Mimo późnej pory, w weekend po chodnikach porusza się sporo pieszych. Kierowca i pasażer volvo wysiedli z samochodu i zaczęli uciekać. Po chwili zostali obezwładnieni.

Pijanemu szaleńcowi zostanie postawionych kilka zarzutów. Noc spędził w izbie wytrzeźwień.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Za małe kary są dla takich bandytów i to jest smutne

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 20.03.2011 14:35

I co, za jakiś krótki czas będzie znowu "w formie" :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Noc w izbie wytrzeźwień to za mało.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia
  • Kasia
  • 20.03.2011 10:05

Akurat wtedy wracałam do domu ze znajomymi autem ulicą Nowowiejską i Sienkiewicza. Musiałam zjechać na chodnik bo nie dało się normalnie przejechać. Sceny jak z filmu, bsłsm się, że wariat mnie rozjedzie, na nic nie patrzył...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.