Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25645 miejsce

Wrocław. Pobiegnij dla dzieciaka!

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna konkurencja w ramach Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostw o puchar prezydenta Wrocławia. Tym razem biegniemy na orientację.

Plakat niedzielnego biegu na orientację / Fot. Mat. prasoweNiedzielne biegi na orientację są drugim etapem Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostw w 7. konkurencjach sportowych o puchar prezydenta Wrocławia, organizowanych przez Fundację Dzieciaki z pasją.

Kto może wystartować? Każdy! Zawodnik trenujący w sekcji i amator, który ostatni raz biegał w podstawówce. Impreza ta przygotowywana jest dla profesjonalistów, jak i amatorów. Trenerzy z WKS przygotowali dla specjalną wersję biegów na orientację - w wersji rekreacyjno-wypoczynkowej. Startować można w grupach, a bieganie nie jest wymagane. Wystarczy trasę pokonać spacerem. Ważne, by odnaleźć wszystkie punkty orientacyjne i dotrzeć do mety. Dołączyć można w każdym momencie.

Razem z nami pobiegnie wicemistrz świata w BNO - Wojciech Kowalski z WKS Śląsk Wrocław.

Każdy zawodnik, startując w niedzielnym biegu wnosi wpisowe w wysokości 10 zł, które zostaną przekazane na rzecz konkretnego chłopca, podopiecznego Fundacji "Lepsze dni".

Spotkajmy się 30 października 2011 r. i poprzez świetną zabawę wspomóżmy dzieciaki! W czasie biegów wylosowana zostanie osoba, która popłynie w rejs jachtem. Szansę na niego ma każdy, kto wniesie opłatę wpisową.

Logo Otwartych Ogólnopolskich Mistrzostw o Puchar Prezydenta Wrocławia / Fot. Mat. prasoweMistrzostwa organizowane są przez Fundację Dzieciaki z pasją. Składają się z siedmiu turniejów. Startujące drużyny mogą być stworzone z dowolnej liczby osób. Im więcej, tym lepiej. Kapitanowie mogą zapraszać do współdziałania zarówno amatorów, jak i zawodników na co dzień trenujących w sekcjach.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymają puchary od rektorów wrocławskich uczelni. Drużyny, które wystawią zawodników w co najmniej 5. turniejach, zawalczą o Puchar Prezydenta Wrocławia.

Więcej informacji na stronie fundacji Dzieciaki z pasją.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.