Facebook Google+ Twitter

Wrocław. Przyłącz się do uniwersyteckiej zbiórki

Z okazji Dnia Życzliwości, obchodzonego tradycyjnie 21 listopada, Uniwersytet Wrocławski postanowił zorganizować zbiórkę na rzecz podopiecznych domów dziecka. Dołącz do zbiórki, znajdź się wśród życzliwych!

Dzień Życzliwości już 21 listopada! / Fot. http://www.wroclaw.pl/znajdz_sie_wsrod_zyczliwych,.dhtmlKredki, flamastry, plastelina, farby, bloki rysunkowe, zeszyty, wycinanki, kolorowanki - rzeczy tak tanie, a jednak nieosiągalne dla wielu samotnych maluchów, spędzających swoje najmłodsze lata w polskich domach dziecka. Nadchodzący wielkimi krokami Dzień Życzliwości to doskonała okazja, aby sobie o nich przypomnieć i pomóc w najmniejszym choćby stopniu.

Nie musimy wydawać wiele. Wystarczy odmówić sobie kupna ulubionej gazety, paczki ciastek, tabliczki czekolady. Zaledwie parę złotych wystarczy, aby podarować dziecku odrobinę radości. Stąd też inicjatywa Uniwersytetu Wrocławskiego - jeszcze do piątku 19 listopada potrwa zbiórka (wyłącznie nowych) artykułów i przyborów szkolnych oraz książek, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od 0 do 15 lat. Zbiórka nie obejmuje maskotek.

Wszyscy, którzy zechcą wesprzeć akcję, proszeni są o zostawienie zakupionych podarków w specjalnych pudełkach, ustawionych w akademikach bądź przy portierniach i szatniach budynków dydaktycznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Można je także przynieść do Biura Promocji i Informacji, mieszczącego się w gmachu głównym, w pokoju nr 134.

Podsumowanie akcji nastąpi w Dniu Życzliwości, tj. w niedzielę 21 listopada.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Byle szybko, bo zbiórka tylko do piątku! ;) A przyłączyć się naprawdę nie jest trudno, w marketach, Biedronkach i tym podobnych naprawdę za parę złotych można już coś kupić. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Będę głosił ideę, wszędzie gdzie to tylko możliwe:).

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.11.2010 15:21

Z wielką przyjemnością a i przyjaciół będę namawiać:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Byłoby miło... ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Posłałam dalej Link do Wrocławia, może ktoś z moich bliskich się przyłączy do akcji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.