Facebook Google+ Twitter

Wrocław: Remonty dróg, czyli komunikacyjny horror

Wrocławian zdenerwowanych rozlicznymi remontami, może dobić jeszcze jeden. Tym razem w newralgicznym miejscu miasta jakim jest ulica Legnicka i Zachodnia

Zakorkowane ulice Wrocławia, to sprawa powszechna. Praktycznie nie ma rejonu miasta, który można przejechać nie narażając się na stanie w kilometrowych zatorach. Sezon wakacyjny sprzyja wszelkiego rodzaju remontom dróg i innym inwestycjom. Niedogodności związane z remontami ulic, potęguje ich zadziwiająca kumulacja.

Nierzadko prace zaczyna się w paru miejscach jednocześnie, co przekłada się na ogromne utrudnienia w ruchu. Do i tak już dużej ilości rozkopów, dochodzi właśnie remont ulicy Legnickiej i Zachodniej. Prace remontowe zaczną się tam 20 sierpnia i obejmą naprawę torowiska włącznie z regulacją szyn. Co prawda, drogowcy deklarują
tygodniowy termin remontu, ale biorąc pod uwagę wszechobecne korki – to mała pociecha. Taki komunikat oznacza paraliż komunikacyjny w tej części miasta. Będzie nerwowo, a pożądaną cechą stanie się cierpliwość.

Zdenerwowani pasażerowie będą biegać między autobusami zastępczymi, gdyż tramwaje z wiadomych względów, kursować nie będą. Alternatywnym rozwiązaniem może być podróż pociągiem. Każdy kto będzie miał możliwość dostania się na stację, będzie mógł podróżować nim w kierunku Leśnicy. Podróż tym środkiem transportu z Dworca Głównego, zajmie 15 minut. Niestety, nic nie zmieni faktu, że wrocławian czeka tydzień (oby) komunikacyjnego horroru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 20.08.2008 21:20

Byłem we wrocławiu, wczoraj. I jeszcze filtr w samochodzie nawalił. Czy każdy raz jak tam jestem to coś musi mi się stać niemiłego ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.