Facebook Google+ Twitter

Wrocław: Strachy Na Lachy zagrają w najbliższą niedzielę

Już w najbliższą niedzielę w klubie muzycznym Alibi zagra popularna polska formacja muzyczna Strachy Na Lachy.

Strachy Na Lachy / Fot. Bartosz SenderekStrachy Na Lachy powstały w 2002 roku z inicjatywy członków zespołu "Pidżama Porno" Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego i Andrzeja "Kozaka" Kozakiewicza. "Międzymiastówka Muzykująca Grabaż i Strachy Na Lachy" w swojej twórczości łączy rock, regge, muzykę alternatywną z folkiem i poezją śpiewaną. Najbardziej znanym kawałkiem Strachów jest "Dzień Doby Kocham Cię", piosenka ta zajęła drugie miejsce w ankiecie słuchaczy "Programu Alternatywnego" jako przebój 2005 roku.

Muzycy "SNL" nie narzucają ograniczeń swojej twórczości, w 2007 roku wydali album zatytułowany "Autor" zawierający własną interpretację piosenek Jacka Kaczmarskiego.

Za swoją twórczość zespół został uhonorowany wieloma nagrodami m.in. "Złotym Dziobem" tygodnika Wprost za najlepsze teksty piosenek czy Paszportem Polityki dla "Grabaża" za płytę z coverami piosenek barda Solidarności.

"Grabaż" i spółka wystąpią w najbliższą w najbliższą niedzielę (15.11) o godzinie 20 we Wrocławskim klubie Alibi przy ul. Grunwaldzkiej 67. Bilety dostępne są w cenie 29 zł (w dniu koncertu 35 zł) w klubach Alibi, Łykend, Alive, sklepie De'Molika, salonach EMPIK, sklepach MediaMarkt, CiK oraz w Internecie na www.wrockfest.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Strachy na Lachy?! Jam Laszka, więc już boję się...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rok temu byli w Legionowie i było ciekawie..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.