Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28647 miejsce

"Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008", czyli gra gitara

Jeśli jesteś miłośnikiem gitary, możesz wziąć udział w jej święcie. We Wrocławiu 22 sierpnia, zaczyna się "Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008"!

Plakat / Fot. Strona organizatora22 sierpnia we Wrocławiu, a więc już w najbliższy piątek, rozpocznie się trzydniowy festiwal – „Wrocław Summer Guitar&Folk Festival 2008”. To wydarzenie będzie nie lada gratką dla miłośników gitary, zwłaszcza gitary klasycznej.

Głównym celebrującym to święto gitary, a takim mianem na pewno można określić ten festiwal, będzie Australijczyk – Thomas Emmanuel. Ten wirtuoz instrumentu, potrafi zrobić z nim wszystko, oprócz tego komponuje i śpiewa. Jest też mistrzem improwizacji, a na warsztat z powodzeniem bierze zarówno klasykę jak i utwory współczesne.

Guru imprezy zaprosił też do tego gitarowego szaleństwa, muzyków z różnych stron świata. Na pewno będzie można się spodziewać retrospekcji różnych gatunków muzycznych, będzie i jazzowo i folkowo, muzyczne fascynacje nie ominą też rocka.

Rodzimej reprezentacji muzyków, przewodził będzie znakomity gitarzysta – Marek Napiórkowski. Zapewne zrodzi to jakąś rywalizację pomiędzy wybitnymi muzykami, ale to tylko dla dobra muzyki.

Wszystkie koncerty będą odbywać się na Wyspie Słodowej, a więc w miejscu niezwykłym, posiadającym swoisty klimat do prezentacji takich imprez. Bilety można nabyć na stronie lub w dniu koncertu. Początek festiwalu w piątek, 22 sierpnia o godzinie 17.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

link

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.