Facebook Google+ Twitter

Wrocław: Trzy osoby spłonęły w aucie

Trzy osoby zginęły w wyniku wypadku, do jakiego doszło dziś, około godz. 4.00 nad ranem, na jednej z wrocławskich ulic.

Wrocławscy policjanci zauważyli szybko poruszające się auto marki BMW. Postanowili je zatrzymać, ale kierowca nie zareagował na wezwania patrolu i na jednym z z mostów zgubił pościg.

Policjanci kontynuowali poszukiwania i po pewnym czasie zobaczyli rozbite BMW. Auto zatrzymało się na drzewie i stało w płomieniach. Policjanci próbowali ugasić pożar i wyciągnąć z niego poszkodowanych. Niestety płomienie były zbyt silne, a osoby w aucie zakleszczone. Cała trójka spłonęła.

Na razie nie wiadomo dlaczego podróżujący BMW nie zatrzymali się na wezwanie funkcjonariuszy. Sprawę bada prokuratura.


źródło: PAP

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

ten wypadek był pod moim domem !od zapalenia sie auta ,po sprzatniecie ulicy stałam i na wszystko patrzyłam! to byli moi dobrzy koledzy z jednym wychowałam sie od kołyski. wina jest i ze strony policji i ze strony kierowcy BMW! ale to jest żal młodych ludzi.A tak przy okazji to nie drogówka ich goniła!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do przedmówców: jasne, właściwie to policja jest winna śmierci tych chłopaków, a rodzinna powinna złożyć pozew o odszkodowanie. Właściwie, dlaczego nie, to policja jest winna temu, że się nie zatrzymali na wezwanie.
Powinniśmy teraz zorganizować marsz milczenia przeciwko drogówce, która czepia się za szybkiej jazdy i doprowadza do wypadków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

absolutnie zgadzam się z Jarkiem. przecież jeśli ktoś nie zatrzyma się na wezwanie policji, to później tym bardziej będzie chciał jej uciec... i albo sam sobie krzywdę zrobi, albo i innym, niewinnym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

ujmę ten problem nieco inaczej - każdy pościg to zagrożenie dla osób postronnych i uważam że nie powinno się ścigać pojazdów nie zatrzymujących się na wezwanie Policji w szczególności w mieście - w dobie filmowania wszelkiego typu zachowań powinno wystarczyć nagranie wideo z numerem rejestracyjnym - nie zatrzymałeś się na wezwanie masz dożywotnio odebrane prawo jazdy i basta , i obligatoryjnie kogo samochód ten odpowiada za ów występek - no chyba że mu go ukradli a jak nie wie komu pożyczył to kara go dotyka - sto razy by się człowiek zastanowił komu samochód pożycza
i do policjantów trzeba było prowadzić pościg bez używania sygnałów świetlnych i dźwiękowych może było by to bardziej rozsądne a tak nic nie uzyskali a 3 osoby nie żyją a mogło być więcej ofiar Bogu ducha winnych

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.