Facebook Google+ Twitter

Wrocław. W niedzielę piłkarskie święto na Rynku

Nie lada gratka dla fanów Śląska Wrocław. W najbliższą niedzielę na wrocławskim Rynku odbędzie się Piknik piłkarski Śląska. Imprezę zakończy efektowna prezentacja drużyny wicemistrzów Polski.

W niedzielę na wrocławskim Rynku kibice spotkają się z trenerem i piłkarzami Śląska Wrocław. / Fot. Bartosz SenderekImpreza na placu Gołębim wystartuje już w niedzielne popołudnie. Od godziny 14 trwać będą piłkarskie turnieje dla dzieci oraz klubów kibica. Najmłodsi mogą liczyć na liczne konkursy i zabawy z nagrodami ufundowanymi przez Śląsk i sponsorów klubu. W programie imprezy znalazły się także występy dolnośląskich zespołów muzycznych.

Prawdziwe święto kibiców rozpocznie się dopiero koło godziny 21, kiedy to na scenę wkroczą piłkarze. Wicemistrzowie Polski wezmą udział w efektownej, multimedialnej prezentacji, którą poprowadzą Mateusz Borek, prezenter Polsatu oraz spiker Śląska Andrzej Gliniak.

Prezentacja drużyny będzie także okazją do przywitania przez kibiców nowych zawodników. Przypomnijmy, że wicemistrzów Polski w czasie przerwy wakacyjnej wzmocnili Krzysztof Żukowski, Mateusz Cetnarski, Dariusz Pietrasiak, Marek Wasiluk oraz holenderski snajper Johan Voskamp.

Zakończenie imprezy planowane jest na godz. 22:45.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.