Facebook Google+ Twitter

Wrocław: w środę otwarcie drugiego sezonu "Poligonu kabaretowego"

Już w najbliższą środę we wrocławskim klubie Włodkowica 21 rozpocznie się drugi sezon cyklicznych imprez "Poligon kabaretowy". Gwiazdą październikowej imprezy będzie kabaret Czesuaf.

Kabaret Czesuaf / Fot. materiał prasowy agencji FunPRW pierwszej części imprezy swoje premierowe skecze zaprezentują kabarety Dabz, Chyba, Szydera i OTOoni. Każdy z nich wystąpi w czterech kategoriach: "Najważniejsza jest impreza", "Nie lubię świąt", "Skecz po śląsku" i "Mowa ciała". Po występie każdy z kabaretów zostanie oceniony przez czteroosobowe jury wybrane spośród widzów.

Po ocenie kabaretów przyjdzie czas na gwiazdę wieczoru, swoje skecze przedstawi laureat II miejsca na tegorocznym przeglądzie PaKA - poznański kabaret "Czesuaf" w składzie Tomasz Kabaret Czesuaf / Fot. materiał prasowy agencji FunPRNowaczyk, Maciej Morze, Wojciech Kowalczyk oraz Przemysław "Dzięcioł" Dzięgiel (obsługa techniczna).

Tytuł najnowszego programu Czesuafa to "Idealny świat". Składa się na niego wybuchowa mieszanka humoru absurdalnego, dobrze spuentowanego, częstokroć zaangażowanego społecznie i celnie komentującego rzeczywistość.

Bilety na to wydarzenie można nabyć w klubie przy ul. Włodkowica 21 w cenie 8 zł. W dniu imprezy koszt biletu wzrośnie o 2 zł. Start "Poligonu kabaretowego" 28 października, siedem minut po godzinie siódmej wieczorem.

Więcej informacji znajdziemy na stronie: http://poligonkabaretowy.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.