Facebook Google+ Twitter

Wrocław: "wirtualny stacz" w urzędowej kolejce

Już od kilku tygodni we Wrocławskich Centrach Obsługi Mieszkańców działa system przyznawania numerków przez internet. Od czwartku petenci mogą na bieżąco sprawdzać jakie numerki są aktualnie wywoływane.

Zrzut ekranu strony z której można dokonać rezerwacji wizyty w urzędzie / Fot. Wroclaw.plSporym udogodnieniem dla mieszkańców było wprowadzenie możliwości rejestracji przez internet. Wrocławianin chcąc załatwić sprawę w Urzędzie Miasta nie musi już stać godzinami w kolejkach. Numerek kolejkowy można pobrać z internetu, w tym celu należy odwiedzić stronę Wroclaw.pl, wybrać centrum w którym chcemy załatwić sprawę oraz ustalić pasujący nam termin. Po wykonaniu tych czynności możemy udać się do urzędu, gdzie na co najmniej 5 minut przed umówioną wizytą należy w automacie podać swój numer PESEL.

Zrzut ekranu strony na której można sprawdzić aktualny stan kolejki / Fot. Wroclaw.pl Od czwartku władze miasta wprowadziły kolejne udogodnienie: za pośrednictwem internetu wrocławianie załatwiający sprawy w urzędzie mogą sprawdzać stan kolejek oraz które z numerków są aktualnie wywoływane do okienka. Funkcja ta dostępna jest zarówno za pośrednictwem strony www.wroclaw.pl jak i przygotowanego specjalnie na potrzeby telefonów komórkowych serwisu mobi.wroclaw.pl.

Dzięki tej opcji nie musimy bezczynnie tracić czasu w kolejce, możemy załatwiać inne sprawy, a do urzędu powrócić, gdy będzie zbliżała się nasza kolej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Krok w dobrą stronę.
Wrocław wychodzi w stronę mieszkańców.
To się chwali. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.