Facebook Google+ Twitter

Wrocław: XI Dni Edukacji Prawniczej

  • Tomasz J
  • Data dodania: 2007-11-12 12:15

Na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, rozpoczynają się dziś XI Dni Edukacji Prawniczej. Wydarzenie potrwa do 14 listopada. Organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Wrocław.

Dni Edukacji Prawniczej to we Wrocławiu już tradycja. Co roku stowarzyszenie ELSA organizuje cykl spotkań, wykładów i prezentacji, mających na celu pogłębianie wiedzy prawniczej oraz przedstawienie praktycznych możliwości jej zastosowania.

Projekt zakłada poruszenie szerokiego spektrum tematów związanych z wiedzą prawniczą. Wysoki poziom poszczególnych wydarzeń będą zapewniać prowadzący je specjaliści. Podczas prezentacji związanych z praktyką prawniczą zaprezentują się uznane firmy oraz korporacje. Podczas takich prezentacji poruszone zostaną nie tylko kwestie merytoryczne, dowiedzieć będzie się można np. szczegółów i zasad odbywania praktyk i stażów studenckich. / Fot. elsa.prawo.uni.wroc.pl/index.html

Podczas projektu będą poruszone tematy dotyczące: sytuacji na rynku prawniczym, prawa podatkowego, sztuki publicznego przemawiania, codziennej pracy prawników-praktyków i wiele innych - czytamy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia.

Szczegóły oraz program XI Dni Edukacji Prawniczej można znaleźć na stronie
http://elsa.prawo.uni.wroc.pl/index.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gut.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.