Facebook Google+ Twitter

Wrocław znów pierwszy. Święta już w październiku!

Przygotowania do Bożego Narodzenia powinny być długie i staranne. Wymyślono nawet adwent, ale władze Wrocławia chyba przesadziły. Już dzisiaj zakładane były świąteczne lampki na iglicy przy Hali Stulecia...

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Widok dźwigu przy iglicy sam w sobie nie jest codzienny. Fot. Tomasz Serafin
Widok dźwigu przy iglicy sam w sobie nie jest codzienny. Fot. Tomasz Serafin

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

jeszcze nie było Wszystkich Świętych, a im już odbija, niedługo już we wakacje będziemy stroić miasta, przesada ;/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Doceniam Twoje słowa Tomek. Duży szacunek dla Ciebie za to, że nie urażasz się słowami krytyki. Zachęcam wszystkich komentujących artykuły do sięgania również po oceny negatywne. Nie „pulsujmy” sobie tak cały czas. Nikt z nas nie robi tylko dobrych materiałów. Jeśli coś nam się nie podoba, piszmy o tym śmiało i odzwierciedlajmy to w swoich ocenach. Konstruktywna krytyka jest bowiem bardzo cenna.
P.S. Witaj w klubie. Mi też doskwiera ostatnio ciągły brak czasu. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarku, rozumiem o czym piszesz, dlatego materiał na MOJĄ prośbę trafił do działu "Wiadomości niepotwierdzone". Starałem się podać tu jak najmniej informacji, ponad to, co widziałem. Zdjęcia wykonane były telefonem komórkowym (stąd ta data i jakość), przez mojego kolegę Tomka Serafina w przerwie między zajęciami.

Przyznaję, że jest to mój pierwszy materiał w tym dziale i mam nadzieje, że raczej ostatni. Mam bardzo napięty plan zajęć: zaczął się rok akademicki i pracuję w 2 firmach. doskwiera mi fizyczny brak czasu. Niestety musiałem wybrać między taka publikacją lub żadną.

Komentarz został ukrytyrozwiń

tp- Rzetelności raczej się nie da nadużyć lub np. jej nie nadużyć. Można materiał napisać bardziej lub mniej rzetelnie. Łatwo jest kogoś krytykować, ale zanim się to zrobi warto zdobyć trochę więcej informacji. Dowiedzieć się dlaczego taki stan rzeczy zaistniał, wysłuchać stanowiska strony którą się krytykuje. W tym przypadku autor zarzucił władzą Wrocławia, że "chyba przesadziły", więc wydaje mi się, że jak najbardziej na miejscu byłoby umożliwienie przedstawicielom władz miasta, ustosunkowania się do tego stwierdzenia. Autor niestety nie zadał sobie tego trudu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 10.10.2008 01:42

Moim zdaniem autor nie nadużył rzetelności. Pokazał wrocławski "folktor", a fotoreportaż odzwierciedla stan faktyczny zdarzenia. Przecież nigdzie nie napisano, że światełka już działają :)) Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Problem poruszony w artykule jest nieco na siłę wyszukany. Obecnie na Iglicy są prowadzone prace montażowe świątecznej dekoracji (fotoreportaż o tym zamieściłem w poniedziałek link ). Iluminacja zostanie uroczyście rozświetlona, podobnie jak w zeszłym roku 6 grudnia. W obecnej formie jest prawie niewidoczna (poza gwiazdą na szczycie). Montaż w późniejszym terminie byłby niemożliwy, ze względu na to, że wokół Iglicy będą prowadzone prace związane z budową lodowiska. Szkoda, że autor tak od razu napiętnował publicznie władze Wrocławia, zamiast zadać sobie trochę więcej trudu przy tworzeniu materiału i skontaktować się z np. z wykonawcą (MK ILUMINACJA). Ja osobiście cieszę się, że są podmioty które dbają o to, żeby Wrocław ładnie wyglądał, był kolorowy i oświetlony.
Pomysł z datą na zdjęciach również nie przypadł mi do gustu.
Za materiał daję obiektywnego i mam nadzieję mobilizującego minusa, bo znam Cię Tomku z dużo bardziej rzetelnie napisanych materiałów.
Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

a w Jaworznie (podejrzewam, że nie jest to wyjątek) jest tak, że części ozdób świątecznych - znaczy lampek, np. na latarniach - w ogóle się nie ściąga po świętach...wiszą cały rok, tylko po prostu nie świecą:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wszystko jakieś chore.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po pierwsze - to jakiś nonsens, to co się wyprawia z tym "świętowaniem".
Osobiście święta przez to mnie tylko i wyłącznie irytują.

Po drugie - czy ja tam widzę wóz STRAŻY POŻARNEJ??
Ja bym się raczej zainteresował, czemu zaciągnięto Straż do wykonywania takiej, było nie było, jednak komercyjnej czynności!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

W Łodzi są miejsca gdzie ozdoby wiszą cały rok x) albo minimum pół roku, czasem na wakacje zdejmą...
+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.