Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29460 miejsce

Wrocławianie: Wojciech Błoński

Rocznik 1972. Wojciech Błoński to prawdziwy przykład człowieka sukcesu. Ale nie jest to sukces osiągnięty z przypadku. To przykład sukcesu, odniesiony dzięki wytrwałości, sumienności, zaangażowaniu i ciężkiej pracy.

 / Fot. Fot: Marek Bachorski-RudnickiPrzedstawiam sylwetkę człowieka otwartego na problemy społeczne.
Już jako nastolatek ciężko pracował, aby odnieść sukces. Trenował koszykówkę czego owocem były czterokrotne tytuły mistrza Polski w barwach Śląska Wrocław, a następnie kontrakty w innych czołowych klubach. Grając zawodowo jednakże nie zapominał, że sława sportowca przemija bardzo szybko. Kształcił się więc na swojej ulubionej uczelni, AWF-ie, uzyskując tytuł magistra. Jednocześnie realizował swoje hobby z młodości i przyswajał arkana wiedzy z zakresu elektryki i elektroniki. Po zakończeniu kariery zawodniczej, rozpoczął opartą na swoim hobby własną działalność, która dzięki jego pracowitości może pochwalić się licznymi projektami.

Wrocławianie: Renata Mauer-Różańska

 / Fot. Fot: Marek Bachorski-RudnickiW międzyczasie, idąc ramie w ramię ze swoim ojcem, Władysławem, w naturalny sposób udzielał się społecznie na terenie miasta Wrocławia. W miejscu zamieszkania znany jest z tego, że nikomu nie odmawia pomocy...... swój sukces opiera na ciężkiej pracy, a nie na chwytliwych hasłach i mówieniu co zrobi – to człowiek, który robi małe rzeczy w skali miasta, ale duże rzeczy dla lokalnego środowiska. W ostatnim okresie dzięki współpracy i połączeniu wysiłków wielu osób przyczynił się do powstania boisk sportowych na terenie SP nr 10.
Dzięki swojej przenikliwości podczas letniej powodzi jako jeden z pierwszych rozpoczął we Wrocławiu działania przeciwpowodziowe. Pierwsze transporty piasku na wały rzeki Widawy sfinansował z własnych środków. Taki jest Wojciech B. człowiek czynu - nie dyskusji, czy blasku fleszy....  / Fot. Fot: Marek Bachorski-Rudnicki

 / Fot. Fot: Marek Bachorski-RudnickiJako osoba społeczna, oddana całkowicie Zawidawiu, piastuje obecnie funkcję przewodniczącego Rady Osiedla Psie Pole Zawidawie. Doskonale sprawdza się w tej roli. Często jeździ i odwiedza okolicę, rozmawia z mieszkańcami, służy pomocą i wpiera jak tylko potrafi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.