Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12131 miejsce

Wrocławskie Dni Kariery już 26 lutego

26 lutego odbędzie się kolejna edycja Wrocławskich Dni Kariery – targów pracy, praktyk i staży w Polsce, organizowanych przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Zgromadzi około 40 pracodawców. Dni Kariery odbędą się jeszcze w sześciu innych miastach.

Budynek C13 Politechniki Wrocławskiej. / Fot. Marta ŁopuchDni Kariery już po raz siedemnasty odbędą się w największych ośrodkach akademickich w Polsce (Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Toruń, Wrocław, Warszawa). W tym dniu, w budynku C13 Politechniki Wrocławskiej (Wybrzeże Wyspiańskiego 27) spotkać będzie można zarówno polskie firmy, jak i światowe koncerny, np. Nestle, Toyota Motor Manufacturing Poland, PricewaterhouseCoopers, Grupa ING. Niektóre z nich już w trakcie targów będą przeprowadzały pierwszy etap rekrutacji. W ramach Dni Kariery od 21 do 28 lutego odbędzie się również Akademia Umiejętności – cykl darmowych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez firmy, organizacje i indywidualnych trenerów, w ramach których można zdobyć wiele nowych umiejętności oraz przygotować się na nadchodzące spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Dni Kariery dają studentom oraz firmom możliwość spotkania się, wymiany informacji dotyczących wzajemnych oczekiwań. Każdy student może porozmawiać z przedstawicielami największych firm międzynarodowych i ogólnopolskich. Może wypytać o ich funkcjonowanie, wymagania i warunki pracy.

Terminy lokalnych edycji Dni Kariery 2008:

26 lutego - Wrocław
27 lutego - Katowice
28 lutego – Kraków
10 marca – Łódź
13 marca – Poznań
31 marca – Lublin
1 kwietnia – Warszawa

Więcej informacji na stronie: dnikariery.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.