Facebook Google+ Twitter

Wrocławskie murale z Psiego Pola - zdjęcia

Murale to rodzaj malatury oznaczająca w skrócie dzieło dekoracyjnego malarstwa ściennego. Na Psim Polu we Wrocławiu pod wiaduktem przy ulicy Jana III Sobieskiego możemy podziwiać dość osobliwa galerię.

1 z 17 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot: Bachorski-Rudnicki Marek
Fot: Bachorski-Rudnicki Marek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

@ Panie Sławku , oni tworzą w nocy . No chyba że mają pozwolenie to w dzień.
Dzieła niesamowite . Piękna galeria.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym kiedyś spotkać takiego artystę przy pracy. Jak on tworzy taki wielki obraz?...bo to nie jest wcale takie proste...jakich wielkich drabin muszą używać?...czy malują sami i często schodzą z drabiny, oglądając go z pewnej odległości?...Tych pytań jest wiele. W sumie tworzą wielki, piękny obraz, który potrafi nas zadziwić...Wspaniała galeria na 5. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie niesamowite. Ciekawe czy to autoportrety? Dobry mural to trudna sztuka. Przyglądałam się pracy graficiarzy podczas Graffiti Non Stop. Stałam w pewnej odległości i "ogarniałam całość" a młody człowiek na drabinie widział tylko mały fragment ściany, mimo to bardzo pewnie pokrywał ścianę farbą. W przejściu pod pl. Społecznym co jakiś czas jest zmiana dekoracji. Tam przychodzi grupa ludzi, czasami mają projekty rozrysowane. Szkoda, że na ich pracę, jacyś pewnie zazdrośnicy, nakładają swoje bohomazy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.