Facebook Google+ Twitter

Wroński: Atak na Kopacz jest chamski i niski

Paweł Wroński z "Gazety Wyborczej" dołączył do grona obrońców Ewy Kopacz. Stwierdził dzisiaj w Radiu TOK FM, że praca, jaką wykonała Kopacz, zasługuje na szacunek i uznanie.

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiDziennikarz "Gazety Wyborczej" nazwał krytykę Kopacz za "atak strasznie chamski oraz niski".

Wroński ma na myśli przede wszystkim polityków PiS: "Zebrała się grupa ludzi, którzy chcieli pomóc. A jak wtedy chcieli służyć ludziom politycy innych opcji?
Jak rozumiem, teraz nie należy się zastanawiać, co się samemu zrobiło, tylko wyłącznie mieć pretensje. Dlaczego nie było przedstawicieli PiS-u?" - zapytał dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Tym razem do grona krytyków polityków władzy dołączyli również dziennikarze TVN24. Takie dziennikarki jak: Agata Adamek, Brygida Grysiak czy w końcu Monika Olejnik publicznie podważyły wiarygodność oraz prawdomówność Ewy Kopacz, podkreślając różnice między tym, co marszałek Sejmu mówiła zaraz po katastrofie a tym, co teraz mówi.

Dla Wrońskiego nie ma to absolutnie żadnego znaczenia; publicysta "Gazety Wyborczej" wręcz stawia Ewą Kopacz jako polityczny wzór: "Trochę zapomnieliśmy, że polityk nie jest tylko do tego, żeby zdobyć i utrzymać władzę. Polityk jest po to, żeby służyć ludziom. I Ewa Kopacz starała się robić to, co powinien zrobić polityk i lekarz. Z własnej inicjatywy pojechała do Moskwy, w bardzo trudnej misji. Zebrała się grupa ludzi, którzy chcieli pomóc" - powiedział dzisiaj w Radiu TOK FM.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Taliesin
  • Taliesin
  • 27.09.2012 19:50

Cóż.Wroński od pewnego czasu konsekwentnie pracuje na swą kompromitację.W środowisku GW to nie nowość ale on zaczyna się w tej kwestii wybijać niczym Maleszka ongiś.Widać Michnik do takich ma słabość.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 27.09.2012 14:36

Słuchałam uważnie wypowiedzi pana Wrońskiego ....nie użył słowa " chamski " to już autor dopisał . Żenada.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.