Facebook Google+ Twitter

Wrześniowe Future Shorts w Lublinie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-09-18 16:18

18 września filmy z cyklu „Future Shorts” (po wakacyjnej przerwie) wracają do Lublina i tutejszego Centrum Kultury. Tym razem jednak w innej, zmienionej formie – zapowiadają organizatorzy.

logo / Fot. www.futureshorts.plPowstała w 2003 roku organizacja promująca niezależne filmy krótkometrażowe nieustannie się rozwija i dziś uznawana jest za jedną z największych na świecie. To pomysłowe przedsięwzięcie cieszy się uznaniem szerokiej publiczności i twórców filmów także w Polsce.

Wybór filmów odbywa się poprzez wizyty na wielu międzynarodowych festiwalach oraz z licznych zgłoszeń bezpośrednich. Produkcje, które dziś zobaczymy w Lubelskim Centrum Kultury, pochodzą z letnich festiwali filmowych oraz muzycznych.

W dzisiejszym pokazie zobaczymy piętnaście krótkich filmów. Wśród nich „Inside” zdobywca German Camera Award w roku 2005 czy „The Dance Lesson” wyróżniony na festiwalu Clermont - Ferrand 2007. Ich całkowity czas to 76 minut. Za niewielką cenę biletu 5 zł – ulgowego i 7 zł – normalnego, możemy zobaczyć naprawdę ciekawe propozycje dla miłośników kina, które z pewnością pozostaną w pamięci przez długi czas. A już na pewno do następnego pokazu, w przyszłym miesiącu.

Pełną listę filmów oraz dodatkowe informacje można zobaczyć na stronie internetowej Lubelskiego Centrum Kultury oraz na stronie organizatora

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

byłam na kilku future shortsach, we wrześniu niestety mnie ominie; świetne przedsięwzięcie. czekam do października ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.