Facebook Google+ Twitter

Wrześniowy weekend w górach ze Stowarzyszeniem Aktywne Kobiety

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca zaprasza na ostatni z cyklu „Wewnętrzne drogowskazy – kobiety wędrujące po górach” kobiecy trekking po Beskidzie Zachodnim.

Ideą przedsięwzięcia jest połączenie turystyki górskiej, a więc aktywności fizycznej z aktywnością poznawczą w postaci warsztatów rozwoju osobistego – wyjaśnia Dorota Gut, która w Stowarzyszeniu zajmuje się realizacją projektu. Mówiąc prościej, to niepowtarzalna okazja, żeby spędzić kilka dni w górach, poza domem oraz lepiej poznać samą siebie. A że nasze Stowarzyszenie działa na rzecz kobiet, trekkingi kierujemy właśnie do nich.
W ramach poprzednich wypraw przemierzyłyśmy szlaki wokół Suchej Beskidzkiej i Szczyrku. Tym razem celem naszej górskiej wędrówki będzie Barania Góra, drugi po Skrzycznem szczyt południowo-wschodniej części Beskidu Śląskiego. Roztacza się z niego malowniczy widok na znaczny fragment Karpat, a w czasie dobrej widoczności można dojrzeć także Sudety. Nasz ostatni kobiecy trekking rozpoczniemy w Wiśle, gdzie zatrzymamy się w schronisku na Przysłopie. Ze szczytu Baraniej Góry niebieskim szlakiem wybierzemy się także nad jezioro Czerniańskie. Trekking odbędzie się w dniach 21-Aktywne Kobiety w Szczyrku, sierpień 2012 / Fot. Beata Bień23 września, jest to więc wyjątkowa okazja by rozkoszować się piękną, polską złotą jesienią w górach, a przy okazji spojrzeć w głąb siebie podczas zaplanowanych warsztatów. Poprowadzi je współpracująca ze Stowarzyszeniem psycholożka Grażyna Zębala, pracująca w nurcie Gestalt. Wrześniowe warsztaty mają pozwolić biorącym w nich udział kobietom odnaleźć w sobie ukryte możliwości i jednocześnie przekroczyć hamujące ograniczenia. Pozwolą doświadczyć nowych, twórczych zachowań. W trakcie warsztatów uczestniczki będą poszukiwać wewnętrznej energii i siły, która da możliwość osiągnięcia własnego szczytu. Oczywiście nie zabraknie także dobrej zabawy i odrobiny szaleństwa! Zapraszamy!

Więcej informacji: www.aktywnekobiety.org.pl, tel. 32 266 16 72
Facebook: http://www.facebook.com/events/487173807961000/
Zgłoszenia: biuro.akt@gmail.com, 32 266 16 72.
Uwaga! Ograniczona ilość miejsc! Na zgłoszenia i wpłaty czekamy do 9 września!

Górskie trekkingi odbywają się w ramach projektu „Wewnętrzne drogowskazy – kobiety wędrujące po górach” współfinansowanego przez Gminę Sosnowiec.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.