Facebook Google+ Twitter

WSiP wygrało w konkursie na najlepszą ofertę dydaktyczną

Puchar Minister Edukacji Narodowej otrzymało Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne, zwyciężając w konkursie na najciekawszą ofertę środków dydaktycznych. Nagroda została wręczona podczas XVII Targów Edukacyjnych w Kielcach, w marcu tego roku.

Autorzy pomysłu i inżynierzy "WSiPnetu" otrzymali ponadto Nagrodę imienia Filipa Kallimacha, przyznawaną przez redakcję "Magazynu Literackiego Książki" za wybitne osiągnięcia w sferze edukacji.

WSiP jest wydawnictwem, z którego korzystają w swej pracy nauczyciele oraz uczniowie. Na platformie są zawarte ćwiczenia interakktywne dla uczniów przyporządkowane dla wieku dziecka, klasy do której uczęszcza.

Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. Bernarda Chrzanowskiego w Wojnowicach oraz nauczyciele korzystają z niej. Są dużą pomocą w przygotowaniu uczniów do egzaminu gimnazjalnego. "WSiPnet" to dla pedagogów także oszczędność czasu przy erze, która "zawala" dyrektorów i nauczycieli stosami papierów.

We "WSiPnet" możemy liczyć i korzystamy z pomocy tych narzędzi, ponieważ zadania są automatycznie sprawdzane przez system. Mogę to potwierdzić, gdyż sama korzystam z Eurokompasu oraz należę do klubu "Pomagamy uczyć ".

Przy tak zmieniającej się szkole, potrzebne są również pomocne i odpowiednie narzędzia dla nauczycieli. Dlatego WSiP pomaga uczyć – nie tylko nowocześnie, gdyż posiada też wiele innych pomocy dydaktycznych, które potrzebne są nam nauczycielom w edukowaniu dzieci.

[b]Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Janek
  • Janek
  • 04.05.2012 11:36

Może znajdzie się ktoś i pomoże pani w uzyskaniu tego skanera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wiesz mamy "coś " .Szukam skaner interaktywny.
W klasach już kilkadziesiąt lat mamy zakupione przez rodziców ,darczyńców tablice białe .
Przydałby się projektor i skaner interaktywny .
W ten sposób można zastąpić i wykorzystać je jako tablice interaktywną . Wydawnictwa nie stać na takie dary szczególnie na wiejskie szkoły.Sami się staramy jak możemy.Trudno jest MEN NIE MYŚLI O TYM TYLKO CO CHWILĘ WPROWADZA NOWE PROJEKTY.
Kogo to obchodzi jak jest w szkołach ???? Pieniążki przekazują na to co nie nie muszą. Pozdrawiam Dorotko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Justyno - kilka słów o pomocach dydaktycznych z jakich korzystacie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gość
  • Gość
  • 22.04.2012 18:31

Ciekawa inicjatywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.