Facebook Google+ Twitter

Wskaż swój najlepszy materiał na konkurs DO Roku 2012

Kolejna edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski Roku wystartuje już na początku stycznia. Tradycyjnie, przez formularz zgłoszeniowy będzie można wskazać materiał, który ma wziąć udział w konkursie. W tym roku tylko jeden! Ten naj-, naj-, najlepszy Waszym zdaniem. To nie jedyna zmiana w zasadach konkursu. Przeczytajcie uważnie; czekamy na e-maile!

 / Fot. Bartek Syta, PolskapresseO założeniach 7. edycji konkursu pisał kilka tygodni temu Tomasz Kowalski w materiale Konkurs Dziennikarz Obywatelski 2012 przed nami.

Dla przypomnienia:

Kategorie konkursu - pokrywają się z działami w naszym serwisie: Wydarzenia, Kultura, Cywilizacja, Styl Życia, Sport i Portfel. Utrzymujemy dwie dodatkowe, tożsame z poprzednią edycją konkursu kategorie: Junior Media i Zdjęcie Roku.

Zgłoszenia - przyjmowanie zgłoszeń rozpoczniemy na początku stycznia (o dokładnej dacie poinformujemy wkrótce).
UWAGA: W tym roku na konkurs będzie można zgłosić tylko jeden materiał (a co za tym idzie, oczywiście w jednej kategorii). Da to szansę na lepszą promocję wskazanego tekstu lub galerii, nie będzie powodować rozbicia głosów na wiele materiałów.

Postanowiliśmy też, że materiały laureatów cotygodniowych nagród oraz materiały co tydzień przez nas wyróżniane zostaną automatycznie zgłoszone do konkursu przez Redakcję. Ale tu też czekają nas zmiany.

Niektórzy z Was byli laureatami Nagrody Tygodnia kilka razy, wielokrotnie byli też wyróżniani przez nas. Ponieważ regulamin 7. edycji konkursu wymaga zgłoszenia tylko jednego materiału, od dziś, 12 grudnia do 18 grudnia, do godziny 12, będziemy oczekiwać na maile na adres doroku@polskapresse.pl, w których będziecie mogli wskazać tytuł tego jedynego, najlepszego materiału spośród wyróżnionych przez Redakcję. Jeśli jednak uznacie, że Wasz najlepszy tekst to wcale nie ten nagrodzony czy wyróżniony, to naturalnie możecie wskazać całkiem inny materiał.

E-maila informacyjnego oczekujemy w tym terminie także od tych autorów, którzy nie życzą sobie, by ich materiał został zgłoszony do konkursu.

Co się stanie, jeśli tego nie zrobicie? Tak czy inaczej będziecie w konkursie, ponieważ Redakcja wskaże, jej zdaniem, Wasz najlepszy materiał, który warto pokazać przy tej okazji całemu światu! :-)

Pamiętajcie też, że musicie zdecydować czy startujecie w jednej z 6 kategorii pokrywającej się z naszymi działami czy też w kategorii Zdjęcie Roku.

Podsumowując: Jeśli zostałeś wyróżniony w nagrodzie tygodnia, Twój materiał zostanie automatycznie zgłoszony przez redakcję do konkursu. Jeżeli wyróżniliśmy cię kilka razy przyślij na adres doroku@polskapresse.pl informację, który materiał ma zostać zgłoszony. Jeżeli nie chcesz brać udziału w konkursie, również prosimy o maila z informacją. Jeżeli nie byłeś wyróżniony w nagrodzie tygodnia, będzie mógł skorzystać z formularza zgłoszeniowego już od początku stycznia.

Kapituła Konkursu - Dziennikarza Obywatelskiego 2012 Roku wybierze Kapituła Konkursu, zaś w każdej z kategorii o wynikach zadecyduje głosowanie z użyciem SMS Premium; wykorzystamy najniższą stawkę.

W skład Kapituły konkursu wejdą redaktorzy naczelni dzienników Polskapresse z całej Polski oraz poprzedni Dziennikarz Obywatelski Roku - Elżbieta Wiejaczka. Przewodnictwo Kapituły objął Paweł Fąfara, członek zarządu Polskapresse i redaktor naczelny projektu "Polska".

Wyniki głosowania online i końcowe wyniki - pojawią się na naszej stronie konkursowej: doroku.pl, gdzie informować też będziemy na bieżąco o postępach w przygotowaniach do siódmej już edycji naszego konkursu.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

i jak. ? zauważył ktoś, że termin upływa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To zostało 25 godzin. A tu taka cisza... a może mi się wydaje ? ;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, to byłaby dyskryminacja :-)
Bierzemy pod uwagę materiały nagrodzone i wyróżnione do końca roku 2012. Będziemy aktualizować nasze dane i jeśli tylko zaszłaby taka sytuacja, że autor swój tekst życia napisze 30 grudnia, to z całą pewnością będzie go mógł zgłosić do konkursu :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku,
naturalnie :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z tekstu wynika, że materiały opublikowane po 18 grudnia nie będą mogły byc zgłoszone do konkursu, dobrze to rozumiem? Jeśli tak, to czy te właśnie materiały będą brane pod uwagę w w edycji 2013 ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Lidio, czy ja również mogę poprosić o podesłanie, które moje materiały kwalifikują się do konkursu? Niestety nie pamiętam które i kiedy były wyróżniane.

dziękuję

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jak nie znajde to zdam sie na redakcje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak do 18 grudnia to pasuje bo moze jeszcze cos zrobie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja się zastosuję. do "non nocere"

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Damian,
tak, podeślij proszę wybrane zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.