Facebook Google+ Twitter

Wspaniała forma Orła w sezonie 2009/2010

Nie każdy zespół potrafiłby wygrać Puchar Polski na szczeblu Mazowsza. Nie każdy zespół potrafiłby awansować do IV ligi. Drużyną, której te dwie rzeczy się udały jest Orzeł Wierzbica. Sezon 2009/2010 był bardzo udany dla ekipy Antoniaka.

Team trenera Józefa Antoniaka może być z siebie dumny. Zdołał on chyba w 100 proc. zrealizować swoje cele. Orzeł w sezonie 2009/2010 wspaniale prezentował się w rozgrywkach radomskiej ligi okręgowej. Zajął w niej drugie miejsce tuż za Polonią Iłża i dzięki temu stanął do walki o awans do IV ligi. Jak się okazało, pokonał on Amatora Maszewo i wszedł do tej klasy rozgrywkowej.

O zespole z Wierzbicy można wypowiadać się w samych superlatywach. Do ekipy Antoniaka przed rundą wiosenną dołączyło kilku zawodników z IV ligi. Warto wspomnieć choćby napastnika Andrzeja Drachala. To on wraz z niezawodnym Michałem Koconem straszył bramkarzy z regionu radomskiego.

Orzeł Wierzbica w sezonie 2009/2010 wywalczył Puchar Polski na szczeblu Mazowsza. Pokonał on takie drużyny, jak choćby KS Piaseczno, czy Mazur Karczew. Nie każdy team potrafiłby to uczynić. Wierzbiczanom nie straszne były silniejsi teoretycznie przeciwnicy. W finale gorsza od Orła okazała się Pogoń Siedlce.

Tekst ten dedykuję Karolinie Zawada

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.