Facebook Google+ Twitter

Wspaniała inicjatywa płockich kibiców!

Już niedługo rozpocznie się runda wiosenna w drugiej lidze. 8 marca Wisła Płock podejmie Motor Lublin, ale kibice już organizują akcje promujące mecz. W całym mieście nie brak plakatów, ulotek oraz vlepek namawiających do przyjścia na mecz.

Płoccy kibice to może nie najliczniejsza grupa kibiców wśród fanatyków polskich drużyn, a jednak potrafią zrzeszyć wielbicieli Wisły z całego miasta. Na stadionie nigdy nie brak świetnej atmosfery, głośnych okrzyków oraz różnych akcji płockich Nafciarzy*. To właśnie oni potrafią sprawić, iż w całym mieście głośno jest o każdym meczu, a ludzie coraz chętniej przybywają na stadion.

8 marca Wisła Płock zacznie rundę wiosenną. Ambicje drużyny są duże, a apetyty kibiców na powrót do Orange Ekstraklasy także wzrastają, z każdą ligową kolejką. Kibice płockiej drużyny postanowili więc pomóc Wiśle Płock swoim dopingiem i zgromadzić na stadionie jak największą liczbę osób.

Plakaty zachęcające do przybycia na mecz rozwieszane są we wszystkich dzielnicach Płocka, ale i w wielu płockich szkołach. / Fot. Michał WojdaPłoccy kibice zaczęli rozwieszać plakaty zachęcające do przyjścia na mecz, w całym mieście. Na plakatach Nafciarze zwracają się do mieszkańców dzielnic i uczniów szkół do przybycia na stadion i wsparcie w dopingu. Pomóc w zebraniu dużej liczbie płocczan może każdy, bowiem w internecie znajdują się plakaty, które można wydrukować i rozwiesić.

Fanklub wydrukował też serię vlepek, na których znajdują się informacja o meczu i zachęta do przyjścia. Ciekawą inicjatywą są też ulotki, na których wypisane są terminy meczów oraz ceny biletów, Owe ulotki kibice rozdają w całym mieście. Ulotka, która zachęca do przyjścia na mecze Wisły Płock w rundzie wiosennej. / Fot. Michał Wojda

Kibice nie zapomnieli też o święcie kobiet. Wszystkie panie na mecz wejdą za symboliczną złotówkę i otrzymają drobny upominek.

W całym Płocku o meczu słyszeli już niemalże wszyscy. Jaka będzie frekwencja? Nie możemy być pewni, ale możemy się spodziewać, iż bardzo wysoka, ponieważ akcje fanklubu zawsze są doceniane przez mieszkańców miasta. Mieszańcy Płocka, piłkarze klubu oraz władze miasta mogą być dumni, iż to właśnie w ich miejscowości mogą liczyć na tak wspaniały doping.

*Nafciarze - fanklub Wisły Płock

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.03.2008 20:02

Liczę na dobrą grę, bo jak się okaże, że pojechałem na lanie, to sie zdenerwuje :)

Pozdrawiam z Lublina

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.